Nastreľovací terč (nálepka) pre termovíziu AMR Thermo Vision Target Pads (10ks)

9.90 € s DPH

38965000

AKAH

Pridať do obľúbených

Pohodlná kalibrácia (nastrelenie) termovízie.

V posledných rokoch prispeli termálne zobrazovacie zariadenia k zlepšeniu pozorovania voľne žijúcich živočíchov a (kde je to legálne) k účinnejšiemu lovu. Použitie termovíznych zariadení namontovaných na optiku strelnej zbrane si však vyžaduje predchádzajúcu kalibráciu (nastrelenie).

Vďaka patentovaným a novo vyvinutým nálepkam AMR Thermo Vision Target je táto kalibrácia teraz možná obzvlášť efektívnym a nákladovo efektívnym spôsobom.

Jednoducho roztrhnite obal, vyberte terč (nálepku), odlepte ochrannú fóliu na zadnej strane a cieľový terč pripevnite na požadované miesto. Terč dosiahne svoju optimálnu kalibračnú teplotu 38 ° C v priebehu niekoľkých minút. Potom zamerajte tepelný terč pomocou termovízneho zariadenia pripevneného k optike vašej pušky a optimalizujte kalibráciu. Po 2-3 skúšobných výstreloch umožňuje guľatý tvar a malý priemer terču spozorovanie nežiaducich odchýlok výstrelu medzi otvormi po guľkách a geometrickým stredom terča.

Aktivácia tepelného terču sa spustí pri vystavení na vzduch. Špeciálna kombinácia zložiek obsiahnutých v tepelných terčoch (najmä aktívne uhlie) zaisťuje ich automatické zahrievanie.

POZNÁMKA: Dodržiavajte svoje národné zákony o zbraniach alebo regionálne zákony o poľovníctve!

obsah balenia: 10 terčov (nálepky)
Ø: 4 cm

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!