Diaľkomery - laserové merače vzdialenosti

3 produkty

Laserové diaľkomery Vám umožnia pozorovať lovenú zver z bezpečnej vzdialenosti alebo získať prehľad o vzdialenosti cieľa v teréne. Moderné modely od Leica alebo Akah disponujú mnohými elektronickými doplnkami a funkciami.

Viac informácií

Moderné laserové diaľkomery (merače vzdialenosti) poskytujú presné a veľmi rýchle meranie (pod 0,5s). Pokročilé modely poskytujú funkcie, ako sú napr. meranie uhlov, senzor barometrického tlaku, senzor teploty, funkcia priebežného merania alebo prepojenie s aplikáciou cez bluetooth.

Hlavnou výhodou pri streľbe na veľké vzdialenosti je možnosť prepojiť diaľkomer s aplikáciou, ktorá poskytne databázu streliva a vďaka nej a ďalším balistickým údajom vie diaľkomer vypočítať presnú balistickú krivku a môže vám zobraziť napr. pokles strely na rôzne vzdialenosti, aby ste vedeli urobiť korekciu na puškohľade, prípadne počet klikov, ktoré je potrebné urobiť na balistickej veži vášho puškohľadu.

Niektoré moderné ďalekohľady, termovízie alebo nočné videnia majú už zabudovaný diaľkomer, nemusíte tak pri poľovačke využívať ďalší prístroj.

Revolučné poľovnícke diaľkomery ponúka najmä výrobca Leica.

Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 produktov.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!