Cenník dopravy a možnosti doručenia

 

Spôsoby doručenia Možnosti platby 
Osobný odberZadarmoDobierka+1,00€
Kuriér DPD3,50€Bankový prevod 
  V hotovosti alebo kartou 
  Platobná brána GoPay 
Platobná brána Payout
  Quatro nákup na splátky 

 

PRI OBJEDNÁVKE NAD 100 € JE DORUČENIE ZADARMO!

 

Spoločnosť DPD garantuje dodanie zásielky do Vašich rúk do 1-2 pracovných dní od prijatia vašej objednávky.

 

O termíne dodania budete informovaný prostredníctvom e-mailu a SMS, aby sme vás informovali vopred. V prípade, že dodacia lehota pre vás nie je prijateľná, objednávku môžete samozrejme zrušiť bez akýchkoľvek následkov. Po odoslaní zásielky v našej časti pracovného dňa, až 95% balíkov dorazí do váśho domova na druhý pracovný deň. Objednávané produkty sú vybavované a posielané od pondelka do piatku v čase od 8 do 14 hodiny (objednávky sú expedované v deň objednania tovaru v uvedenom termíne.)

- Kuriérska spoločnosť Vám dovezie tovar priamo na miesto , ktoré si sami určíte (domov, firma a pod.) Ráno v deň doručenia, Vám  kuriérska spoločnosť odošle sms správu s informáciou o doručení zásielky aj s tel. č. na kuriéra, s ktorým sa môžete následne skontaktovať a dohodnúť na termíne doručenia, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

- Kuriér pri rozvoze vždy volá vopred na tel. číslo ktoré uvediete pri objednávke.

- Tovar si môžete dať poslať na ľubovoľnú adresu /domov, alebo do práce/, kde sa budete v deň dodania nachádzať.

- Pred dodaním balíka, vás kuriér spoločnosti DPD bude telefonicky kontaktovať na číslo, ktoré ste zadali pri vytvorení Vašej objednávky.

 

Pri platbe prevodným príkazom na účet Vám bude zásielka odoslaná až po pripísaní sumy na náš bankový účet. Objednaný tovar Vám kuriér doručí nasledujúci pracovný deň, pokiaľ objednávku zrealizujete do 14:00 v pracovný deň. O expedovaní zásielky Vás budeme informovať sms a e-mailom.
SPÔSOBY DORUČENIA A CENNÍK

Našim zákazníkom ponúkame najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie spôsoby platieb používané na nákup cez internet, aby sme vám zabezpečili komfortné, bezpečné a zároveň rýchle nakupovanie v našom internetovom obchode.

 

KURIÉR DPD – 3,50 €

  • Cena za dopravu: 3,50 €

  • Pri objednávke s celkovou sumou nad 100 €: zaslanie zdarma

  • Objednaný produkt je doručený prostredníctvom kuriérskej služby DPD

  • Tovar bude doručený do 1-2 pracovných dní od expedovania zásielky

  • V okamihu expedovania zásielky sú Vám na email doručené informácie o odoslaní Vašej objednávky

  

OSOBNÝ ODBER – ZDARMA

  • Cena za prepravu: Zdarma

  • Pri osobnom odbere je možné vykonať platbu v hotovosti alebo kartou priamo na našej predajni, vopred bankovým prevodom alebo prostredníctvom platobnej brány GoPay. Rovnako poskytujeme nákup na splátky - Quatro.

  • Tovar si môžete vyzdvihnúť v našej predajni vo Zvolene na adrese Neresnícka cesta 2229. Otváracie hodiny a kontakt nájdete TU.
MOŽNOSTI PLATBY

 

DOBIERKA - 1 EURO

Napoužívanejší spôsob platby. Platbu za tovar uhradíte až pri prevzatí tovaru poštovnému doručovateľovi, kuriérovi DPD. Nakoľko náklady na túto službu sú vyššie ako pri ostatných spôsoboch platby spoplatňujeme ju sumou 1,00 

 

BANKOVÝ PREVOD

Po prijatí Vašej objednávky Vám systém automaticky zašle e-mail kde nájdete číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB banka. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme sms-kou a e-mailom o termíne doručení zásielky.

 


PLATOBNÁ BRÁNA PAYOUT

Pre platbu kartou alebo prostredníctvom niektorého z internet bankingu spolupracujúcich bánk stačí pri výbere možností DOPRAVA A PLATBA v košíku zvoliť "Platba on-line Payout". Po dokončení a potvrdení objednávky budete presmerovaní priamo na platobnú bránu Payout na vykonanie platby on-line. Tu stačí sledovať jednotlivé kroky, ktoré Vás prevedú celým procesom.

 

NÁKUP NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Všetky informácie nájdete na stránke Quatro.

 

V HOTOVOSTI ALEBO KARTOU - PRI OSOBNOM ODBERE

Za tovar môžete zaplatiť aj priamo v našej predajni - hotovosťou alebo platobnou kartou.


Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!