Fotopasce

9 produkty

MINOX priniesol na Slovenský trh kvalitné nemecké fotopasce, ktoré sa stali obľúbenými najmä vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a precíznemu spracovaniu. Škála ich využitia je naozaj pestrá, od fotenia a monitorovania lesnej zveri až po ochranu majetku či nehnuteľností. Fotopascu môžete umiestniť v exteriéri aj interiéri, nechať ju tam niekoľko týždňov a odfotí Vám všetko čo sa okolo nej mihne. Ak chcete fotopascu, na ktorú sa môžete dlhodobo spoľahnúť, tak ste na správnej adrese.

Viac informácií

Ako si vybrať tú správnu fotopascu?

- Pri výbere je potrebné zvážiť na aké účely budete fotopascu používať, a či chcete využívať možnosť odosielania fotografií a videí z fotopasce na e-mail alebo telefón (MMS).
- Ak si fotopascu zaobstarávate za účelom stráženia nehnuteľnosti alebo majetku, odbporúčame fotopascu s GPRS / GSM, ktorá má funkciu odosielania fotografií.
- Ak fotky nepotrebujete hneď v danom momente, keď ich fotopasca odfotí, postačí Vám jej lacnejší variant, ktorý fotografie alebo videá uloží na SD kartu.
- Na umiestnenie v prírode, napr. na strome, sú vhodné kamuflážové prevedenia fotopascí, ktoré sú maximálne nenápadné, takže je veľmi malá pravdepodobnosť, že si ju zver alebo okoloidúci ľudia všimnú.
- Väčšina fotopascí MINOX má zabudovaný výkonný infračervený blesk, neviditeľný pre zver i ľudské oko. Ak pre Vás nie je dôležité kritérium viditeľnosti blesku, MINOX pripravil novú najlacnejšiu variantu - model DTC300.
- Nastavovanie fotopásc je nenáročné. Prispieva k tomu aj SK a CZ menu.
Popri vyššie uvedených hlavných kritériách, zvážte ostatné technické parametre, ako je rozlíšenie snímkov, rozmery fotopasce a ďalšie pre Vás podstatné vlastnosti uvedené v popise jednotlivých fotopásc.

Zobrazuje sa 1 - 9 z 9 produktov.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 5% na prvý nákup!