Veľkoobchodný odber poľovnícke potreby, všetko pre poľovníctvo

Vážení obchodní partneri a záujemcovia o veľkoobchod,

Hlavnou obchodnou činnosťou spoločnosti Rapier s.r.o. je distribúcia a predaj poľovníckych potrieb pre poľovníkov a produktov pre turistiku alebo voľnočasové aktivity. V našej ponuke nájdete optiky, termovízie, ďalekohľady, diaľkomery, fotopasce, puškohľady, nočné videnie, kolimátory, poľovnícke oblečenie, obuv a doplnky, príslušenstvo pre poľovníckych psov... Ponúkame výrobky popredných svetových výrobcov ako: Leica, Minox, ATN, Sig Sauer, Seeland, Härkila, Lynx, Pulsar, Garmin a ďalších...

Výšku veľkoobchodných cien a zliav určujeme individuálne, v závislosti od dohodnutých podmienok, výšky a intezity odberu. Minimálna výška objednávky nie je pre veľkoodberateľov stanovená. Ponúkneme Vám ceny nižšie ako bežné maloobchodné ceny na internete alebo v kamenných predajňách. Viac ako 3000 produktov je pripravených k distribúcii, ktorá prebieha buď prostredníctvom našim vlastným rozvozom alebo kuriérskou spoločnosťou.

Veľkoobchodné ceny nie je možné kombinovať s maloobchodnými zľavami a akciami prebiehajúcimi na internetovom obchode alebo v predajni huntingland.sk.  

 

CHCETE ODOBERAŤ TOVAR ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY ?   

Neváhajte a kontaktujte nášho obchodného zástupcu, ktorý Vám ochotne poskytne informácie o podmienkach veľkoobchodného odberu ako aj o spôsobe dopravy.

Obchodný zástupca pre veľkoobchod:

Matej Štefánik
+421 905 333 700, stefanik@rapier.skTešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

www.huntingland.sk - veľkoobchod poľovnícke potreby, poľovníctvo, turistika a voľnočasové aktivity

Veľkoobchod poľovníctvo


Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!