Poľovnícke potreby Huntingland.sk


Sme online poľovnícky svet pre každého. Patríme medzi najväčšie internetové obchody s poľovníckymi potrebami na Slovensku. Ponúkame široký výber produktov pre poľovníctvo, turistiku a ďalšie voľnočasové aktivity. 


Huntingland.sk Vás kompletne vybaví na poľovačku - od oblečenia až po optiku. To všetko na jednom mieste, kvalitne a za primerané ceny. Budete v pohode v akomkoľvek počasí, v náročnom teréne i drsných podmienkach. 


 

RAPIER s. r. o.


Prevádzkovateľom internetového obchodu Huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o., ktorá sa špecializuje na veľkoobchodný a maloobchodný predaj a distribúciu poľovníckych, streleckých, outdorových, security a vojenských potrieb a oblečenia, v zastúpení viacerých svetových značiek pre slovenský a český trh.


"Našou prioritou je prinášať na trh nové,  kvalitné, cenovo dostupné a nami vyskúšané produkty. Zároveň je našim cieľom ponúkať Vám a predstavovať všetky svetové novinky z poľovníctva a strelectva, ktoré pre vás budú užitočné."


RAPIER s. r. o. je výhradným distribútorom značiek:

  • Minox Germany pre Slovensko a Česko
  • Huntres Video Denmark pre Slovensko
  • Outdoor Edge USA pre Slovensko a Česko
  • Birchwood Casey pre Slovensko a Česko

Ďalej sme dealerom a predajcom značiek:

  • Leica, Pard, Hikmicro (Hikvision), Liemke, Seeland, Härkila, Jack pyke, Seek Thermal, ATN, Viper, Webtex, Sightmark, X3M1, Highlander, Nite Site

 


Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!