Pozorovacie zariadenie termovízia Leica Calonox View

4,450.00 € s DPH

50502

Leica

Pridať do obľúbených

Quatro splátkový predaj

Leica Sport Optics (Wetzlar) po prvý raz predstavuje termálne zobrazovacie zariadenie špeciálne pre poľovníkov: Leica Calonox. Model bude k dispozícii v dvoch verziách: Leica Calonox View, ako čisto pozorovacie zariadenie a ako predsádka v spojení s puškohľadom - Leica Calonox Sight.

Vzhľadom na súčasné okolnosti týkajúce sa lovu diviakov, najmä v Európe, sú termovízne prístroje pre poľovníkov stále viac potrebné.

Podobne ako bežné digitálne fotoaparáty, termovízne kamery detekujú infračervené žiarenie ako tepelný podpis, ktorý nie je pre ľudské oko viditeľný.

S novými termovíznymi kamerami Leica Calonox je možné v teréne hľadať zver v tme alebo v sťažených svetelných podmienkach. Modely Leica Calonox ponúkajú veľké zorné pole s vysokým detekčným rozsahom a vysokokontrastným zobrazovaním.

Vďaka veľkému senzoru a OLED displeju s vysokým rozlíšením ponúkajú obe optiky najvyššiu kvalitu pozorovania. Dômyselný dizajn modelov Leica Calonox je revolúciou na trhu s termálnymi zariadeniami. Funkčné prvky sú mimoriadne ergonomické a ľahko použivateľné. Okrem toho je obsluha pomocou iba troch tlačidiel intuitívna, užívateľsky prívetivá a efektívna.

Pre poľovníkov, ktorí chcú bezpečne a na diaľku spoznať zver s vysokou presnosťou, je termálna kamera Leica Calonox View dokonalým spoločníkom na lov - vo dne aj v noci, aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Vyrobené v Nemecku.


Vynikajúca kvalita s optimalizáciou obrazu Leica (LIO ™)

(Leica Image Optimization)


Leica Image Optimization

Jedinečne ostrý, podrobný a vysoko kontrastný obraz.

S termovíziou Calonox spoločnosť Leica pokračuje v dlhých a úspešných tradíciach v oblasti optimalizácie digitálneho obrazu a rozširuje svoju vynikajúcu reputáciu ako výrobca fotoaparátov. Vlastné spracovanie obrazu spoločnosti Leica (Leica Image Optimization - LIO ™) vylepšuje obraz pomocou špeciálnych algoritmov, čím sa dosahuje veľmi podrobná farebná gradácia, vynikajúci kontrast a vysoké rozlíšenie detailov.

Vynikajúci rozsah rozpoznávania termovízie Leica Calonox View je založený na špičkovom senzore oxidu vanádu (VOx) s rozlíšením 640x512 pixelov a veľkosťou pixelov 12 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením.
Foto / video funkcia so živým náhľadom


Zachovajte si špeciálne okamihy navždy.

Termovízia Leica Calonox View má 16 GB vnútornej pamäte na zaznamenávanie zvláštnych pozorovaní ako fotografií alebo videí. Pomocou aplikácie Calonox View je možné uložené obrázky preniesť do smartfónu pomocou siete WIFI alebo do počítača pomocou kábla. Pozorovania živého náhľadu je možné aj prostredníctvom mobilného telefónu.


Pôsobivé rozpoznávanie detailov na veľkú vzdialenosť


Calonox detaily


Identifikovať, rozpoznať, zistiť

Uvidíte viac, bezpečne identifikujte cieľ. S definovanou veľkosťou cieľa 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox View detekovať ciele do vzdialenosti 3000 metrov, rozpoznávať ciele do 1000 m a presne ich identifikovať až do 500 m.


Výkonný digitálny zoom


Uvidíte viac, získate ďalšie podrobnosti.

Objektív 42 mm, ideálny aj pre pozorovanie zblízka, v kombinácii s 2,5-násobným základným optickým zväčšením poskytuje veľké zorné pole a najlepší prehľad. Digitálne zväčšenie je možné nastaviť až na 10-násobné zväčšenie, aby nezostali skryté žiadne podrobnosti ani na veľké vzdialenosti.
Štyri farebné režimy pre vysoko kontrastné rozpoznávanie detailov


farebné režímy


Testované v praxi a verné detailom.

Štyri farebné režimy White Hot, Black Hot, Red Hot a Rainbow poskytujú praktické variácie zobrazenia a väčšie rozpoznanie detailov s vysokým kontrastom.


Aplikácia Calonox View


aplikácia calonox view


Ešte pohodlnejšie ovládanie.


Rýchle a ľahké. S aplikáciou Calonox View je možné fotografie alebo videá uložené v termovízii prenášať do smartphonu prostredníctvom siete WIFI. Funkcia živého náhľadu navyše umožňuje sledovať scenériu na obrazovke vášho mobilného telefónu. Jednoduchým kliknutím môžete prepnúť displej z denného na nočný režim.

UŽ ČOSKORO

Tri režimy kalibrácie pre optimalizáciu obrazu


kalibrácia


Renovovať, obnoviť, vylepšiť.


Pomocou troch integrovaných kalibračných režimov Auto (A), Manual (M) a Background (B) môžete renovovať, obnoviť a vylepšiť obraz na displeji. V režimoch A a M sa kalibrácia uzávierky spúšťa automaticky alebo, ak si želáte, manuálne stlačením tlačidla. Kalibrácia pozadia so zakrytým objektívom je obzvlášť efektívna a dosahuje najlepšie výsledky.

Elegantný dizajn a intuitívne ovládanie


Dizajn calonox View


Zredukované na to podstatné.


Dizajn produktu v známom štýle Leica je zameraný na lovecké potreby používateľa. Jeho valcový tvar a ľahká ovládateľnosť sa dokonale integrujú do loveckého vybavenia. Užívateľsky prívetivé, intuitívne trojtlačidlové ovládanie ponúka prehľadnú navigáciu v menu, ktorá umožňuje ľahkú a rýchlu manipuláciu aj v rukaviciach.

HD displej a nabíjateľná batéria


HD displej a batéria

Najmodernejšia technológia.


Výkonný HD displej s rozlíšením 1280x960 pixelov umožňuje pohodlné pozorovanie a spoľahlivú identifikáciu pri pozorovaní alebo pri fotografovaní. Napevno nainštalovaná nabíjateľná batéria s cca. 5 hodinovou výdržou je obzvlášť dobre chránená pred chladom a vlhkosťou... a nabíjanie je možné počas prevádzky napr. pomocou powerbanky.

Výhody na prvý pohľad

- Vynikajúci obrazový výkon - extrémne vysoký kontrast a detaily

- Prevádzková doba najmenej 6 hodín

- Zväčšenie Leica Calonox "View": 2,5x

- priemer šošovky: 42 mm

- Rozmery: 170x65mm

- Ergonómia a dizajn - praktický a užívateľsky prívetivý

- Senzor Vox s vysokým rozlíšením (640 x 512 pixelov)

- LCOS displej s rozlíšením 1280x960

- Integrovaná nabíjateľná batéria


Balenie
obsahuje: produkt, púzdro, nabíjací kábel, popruh na prenášanie, sprievodca rýchlym spustením, handrička na čistenie šošoviek


Na tento produkt nie je možné použiť zľavový kupón.

Zväčšenie2,5x
Zorné pole10.5x8.4°(18.3m x 14.6m / 100m)
Dioptrická korekcia ±5 dpt
Vodotesnosť IP67
Hmotnosť665 g (vrátane batérie)
Typ videosignálu na výstupePAL, USB-C
DisplayLCOS
Detekčná vzdialenosť 3000 m (1,7x0,5m) 2 Pixels
Frekvencia snímania50 Hz
Vzdialenosť rozpoznania1000m (1,7x0,5m) 6 Pixels
Ohnisková vzdialenosť objektívu42 mm
Priemer šošovky 42 mm
Digitálny zoom1x / 2x / 3x / 4x
Senzor Vox, 640x512
Identifikačná vzdialenosť500 m (1,7x0,5m) 12 Pixels
Vstavaná pamäťáno
Rozlíšenie displeja1280x960
Rozmer v mm170x65 mm
Nahrávanie počas dňaáno
Nahrávanie v nociáno
Výdrž batérie4-5 hod.
Veľkosť pixelov12 µm
Zobrazenie uhlopriečky0.4'
Vysielanie naživoÁno
Tepelná citlivosť≤ 50mK (25°C)
Svetelnosť objektívu1,1 f
SériaCalonox
TypMonokulár

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!