Fotopasce

11 produkty
Fotopasce

MINOX priniesol na Slovenský trh kvalitné nemecké fotopasce, ktoré sa stali obľúbenými najmä vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a precíznemu spracovaniu. Škála ich využitia je naozaj pestrá, od fotenia a monitorovania lesnej zveri až po ochranu majetku či nehnuteľností. Fotopascu môžete umiestniť v exteriéri aj interiéri, nechať ju tam niekoľ...

MINOX priniesol na Slovenský trh kvalitné nemecké fotopasce, ktoré sa stali obľúbenými najmä vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a precíznemu spracovaniu. Škála ich využitia je naozaj pestrá, od fotenia a monitorovania lesnej zveri až po ochranu majetku či nehnuteľností. Fotopascu môžete umiestniť v exteriéri aj interiéri, nechať ju tam niekoľko týždňov a odfotí Vám všetko čo sa okolo nej mihne. Ak chcete fotopascu, na ktorú sa môžete dlhodobo spoľahnúť, tak ste na správnej adrese.


Ako si vybrať tú správnu fotopascu?

  • Pri výbere je potrebné zvážiť na aké účely budete fotopascu používať, či chcete využívať možnosť odosielania fotografií a videí z fotopasce na e-mail alebo telefón (MMS). 
  • Ak si fotopascu zaobstarávate za účelom stráženia nehnuteľnosti alebo majetku, odbporúčame fotopascu s GPRS / GSM, ktorá má funkciu odosielania fotografií.
  • Ak fotky nepotrebujete hneď v danom momente, keď ich fotopasca odfotí, postačí Vám jej lacnejší variant, ktorý fotografie alebo videá uloží na SD kartu.
  • Na umiestnenie v prírode, napr. na strome, sú vhodné kamuflážové prevedenia fotopascí, ktoré sú maximálne nenápadné, takže je veľmi malá pravdepodobnosť, že si ju zver alebo okoloidúci ľudia všimnú.
  • Väčšina fotopascí MINOX má zabudovaný výkonný infračervený blesk, neviditeľný pre zver i ľudské oko. Ak pre Vás nie je dôležité kritérium viditeľnosti blesku, MINOX pripravil novú najlacnejšiu variantu - model DTC300.
  • Nastavovanie fotopásc je nenáročné. Prispieva k tomu aj SK a CZ menu.
  • Popri vyššie uvedených hlavných kritériách, zvážte ostatné technické parametre, ako je rozlíšenie snímkov, rozmery fotopasce a ďalšie pre Vás podstatné vlastnosti uvedené v popise jednotlivých fotopásc. 

 

Viac
Zobrazuje sa 1 - 11 z 11 produktov.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!