Vábnička Nordik Predator Plain Pain

19.00 € s DPH

NP014

Nordik Gear AB

Pridať do obľúbených

VLASTNOSTI KTORÉ VÁS PRESVEDČIA

Vábnička Nordik Predator Plain Pain

• Precízna švédska kvalita
• Špeciálne predladená na zvuky
• Z extra odolného materiálu
• Určená na lov líšok a predátorov

Vábnička Nordik Predator Plain Pain je úplné nový a inovatívny model , ktorý nikde nenájdete. Táto vábnička  má plochý tvar a vkladá sa priamo do úst . Používa sa jednoduchým spôsobom a to jednoduchým fúkaním, kde vôbec nepoužívame ruky. To je veľkou výhodou, nakoľko môžeme ihneď zaobchádzať  so zbraňou a loviť. Membrána tejto vábničky, má širokú zvukovú škálu . Imituje zvuky zvieraťa, ktoré pociťuje bolesť alebo agóniu. Nordik  Plain Pain je veľmi dobrá pomôcka pre vábenie líšok a predátorov. Je veľmi efektívna, účinná a spratná.


Ako sa používa vábnička Nordik  Plain Pain?

Vábnička má na svojom tele naznačených niekoľko zvukových pozícií a umožňuje fúkanie s oboch strán. Pomocou Nordik Predator Plain Pain dokážeme imitovať všetky úzkostlivé zvuky, ktoré sú pre predátorov doslova , ako magnet a neskutočne ich priťahuje. Vábnička ma rôznu hrúbku membrány na oboch stranách, preto má každá strana iný zvukový tón. Pokiaľ vábite cez hrubšiu stranu, tak budú zvuky hlbokého tónu bolesti. Tenšou stranou vytvoríte pravý opak, jemné tóny . Na tele vábničky sú naznačené s oboch strán 3 zvukové pozície.

Zvuk 1 : Hlavný zvuk: Pomocou  úplne strednej pozície dokážeme imitovať v hlavný zvuk bolesti a agónie. Tento tón je potrebné používať 15 až 25 sekúnd a opakovať  3-4 min.

Zvuk 2 : Ostatné zvuky: Pri posúvaní na rôzne pozície na vábničke imitujeme rôzne tóny. Hlasitosť pri vábničke ovplyvňujeme intenzitou fúkania. Toto je potrebné používať 15 až 25 sekúnd a opakovať 3-4 min.

Pomocou tejto vábničky dokážeme imitovať zvuky:

Zvuk 1 : Hlavný zvuk
Zvuk 2 : Ostatné zvuky:

Nordik Predator Plain Pain patrí medzi najpoužívanejšie vábničky na lov líšok a predátorov na svete. Prinesie Vám želaný úspech pri love.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!