Akčná sada s hrudným, bicyklovými a prilbovými držiakmi

39.99 € s DPH

KVACTIONHEA

Kitvision

Pridať do obľúbených

Kamkoľvek idete a čokoľvek sa rozhodnete urobiť, táto akčná sada zabezpečí, že môžete vytvoriť nádherné videá a fotografie vašich dobrodružstiev. Tieto držiaky umožňujú pripojiť vašu akčnú kameru k najrôznejším rôznym aplikáciám, vrátane čokoľvek s lištou, ktorá sa hodí na Bike Mount. Komoda na hrudi ponúka neuveriteľný pohľad na vaše videozáznamy a fotografie a Helmet Mount dokáže zachytiť prvotriedny pohľad z prvej osoby. Všetky rôzne príslušenstvo potrebné na používanie každého držiaka sú súčasťou balenia, takže môžete ľahko prechádzať z jedného držiaka na druhý a pomáhať vám vytvárať spomienky, ktoré budete môcť navždy pokladať.

Bike mount

Nielenže je to ideálny pre motokros a cyklistiku, ale môžete ju použiť aj na športové účely, ako je napr. S ľahko použiteľným upevnením a nastaviteľnou skrutkou je nastavenie uhla fotoaparátu jednoduché. Mäkké, zakrivené plastové upevnenie je odolné voči opotrebovaniu, ale nedá sa poškriabať kamkoľvek pripevníte fotoaparát.

Hrudník

Či už idete na bicykli, parašutizmus, korčuľovanie alebo pešiu turistiku, toto príslušenstvo vám umožní pohodlne pripojiť vašu akčnú kameru k hrudi a nechať si ruky slobodné, aby si túto akciu užili. Nastaviteľné popruhy zaisťujú pohodlné a bezpečné uchytenie a fotoaparát sa ľahko pripevní a odstráni z držiaka.

Upevnenie na helmu

Získajte jedinečnú perspektívu svojich neuveriteľných dobrodružstiev s touto prilbou na helmu, ktorá sa ľahko pripojí k vašej prilbe a vytvára zábery, ktoré sú skutočne nezabudnuteľné. S nastaviteľnými upevňovacími prvkami máte istotu bezpečného uloženia. Ľahko sa pripojí k vašej odvzdušnenej prilbe a v prípade potreby sa rýchlo uvoľní.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 5% na prvý nákup!