Nočné videnie Night Pearl NP-MR gen2+ basic GREEN

2,490.00 € s DPH

2NPNP-MR_basicGREEN

Night Pearl

Pridať do obľúbených

Quatro splátkový predaj

NP-MR (predsádkový systém na strednú vzdialenosť), je jedným z najpokročilejších predsádkových nočných videnie pre streľbu na stredné vzdialenosti vo svojej kategórii. Nad konkurenciou víťazí vďaka všestrannosti, spoľahlivosti, funkcionalite a cene.

 NP-MR premení váš denný puškohľad na nočné videnie a ponúkne jednoduché ovládanie ako pre náročného strelca, lovca, vojaka, vymáhača práva alebo pre člena ochranky. Pri výrobe sú použité najpokročilejšie technológie v oblasti nočného videnia. NP-MR eliminuje nutnosť dávať dole váš denný puškohľad zo zbrane a nahrádzať ho nočným zameriavačom. NP-MR jednoducho pripevníte pred váš denný puškohľad.

NP-MR je nastavený na odchýlku max. 1 MOA. Dovoľuje užívateľovi komfortne založiť do streleckej pozície. Vďaka tomu, že sa strelec pozerá cez svoj bežný puškohľad sa zámernou osnovou, na ktorú je zvyknutý a nemusia si zvykať na inú.

Doporučené pre použitie na puškohľadoch s až 4-5x zväčšením. NP-MR je vybavené zámkovým montážnym systémom, takže je možné ho prirobiť aj zložiť na štandardné weaver / Picatinny lištu za veľmi krátku dobu. Prípadne je možné ho upevniť na objektív pomocou špeciálnych adaptérov.


vlastnosti:

Jednoduchá a rýchla premena denného puškohľadu na nočné videnie Ide prirobiť ku každému puškohľadu, bez nutnosti zastrelenie Vybavený diaľkovým ovládaním Napájaný raz 1.5V AA alkalické alebo 3V CR123A lítiovou batériou Indikátor vybitia batérie indikátor presvietenie Automatická kontrola jasu rýchle upevnenie Automatické vypnutie pri presvietenie Spĺňa MIL Štandardy.

 

 

 

Zväčšenie1x
Zorné pole12°
Výstupná pupila21mm

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!