Garmin Alpha 50 + T5 + SK/EU TOPO

799.99 € s DPH

849.99 € s DPH

-50.00 €

010-01635-A1

Garmin

Pridať do obľúbených

Alpha 50 + T5 + SK/EU TOPO


Popis produktu

Novinka v ponuke sledovacích (a vycvikových) systémov pre monitoring a tréning psov kdekoľvek v teréne. Balenie obsahuje Alpha 50 ručné GPS v jasnej farbe s tlačidlovým ovládaním a tiež obojok >>>T 5<<< . Spojenie technológií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke. Obojok T 5 obojok je vybavený GPS/GLONASS príjimačom pre dokonalý príjem signálu a sledovanie za akýchkoľvek podmienok prostredia s podporou novej funkcionality pre nastavenie geozón s upozorneniami.


Hlavné prednosti a vylepšenia Alpha 50

  • SLEDOVANIE AŽ 20-tich PSOV SÚČASNE
  • RÝCHLEJŠIA OBNOVOVACIA FREKVENCIA POLOHY OBOJKU - s nastavením pre aktualizáciu polohy už každých 2,5 sekundy
  • DISTANCE ALERTS - nastavte si rádius pre spustenie upozornenia pokiaľ sa pes dostane mimo zvoleného rádius v danej geozóne.
  • METRIKY LOVU - každý lov alebo výchadzku do lesa možete individuálne vyhodnotiť za každý obojok. Budete mať celkový prehľa o vzdialenosti, čase a pod.

Hlavné prednosti a vylepšenia obojok T5

  • MORE CONTROL - funkcia umožňuje vzdialene spustiť na obojku vibráciu alebo zvukové upozornenie podľa potreby.
  • HIGH UPDATE RATE - obnovovacia frekvencia obojku zvýšená už na každé 2,5 sekundy pre častejšiu aktualizáciu polohy psa.
  • REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diódu integrovanú na obojku pre vyššiu bezpečnosť a lepšiu viditeľnosť. LED osvetlenie je priamo viditeľné až do diaľky 90m.
  • RESCUE MODE - po spustení sa obojok automaticky aktivuje do úsporného režimu s cieľom predĺžiť výdrž batérie napr. pri dohľadání zatúlaného psa.

Zariadenie Alpha 50 a T5 používa rádiovú VHF technológiu k zisťovaniu polohy psov vo svojom prostredí. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Produkty Alpha 50 + T5 sú schválené na používanie v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska. Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze Astro Legal.


Alpha 50 umožňuje sledovanie až 20 psov (obojkov) súčasne. Vylepšená obnovovacia frekvenciu umožňuje aktualizovať údaje o svojej polohe už každých 2,5 sekundy! Dostupné štandardné nastavenie obnovovacej frekvencie na 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd.

Vodotesnost IPX7 - Sledovanie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.

ANT+  - Alpha 50 je štandardne vybavená ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako pulzomer. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™ alebo Chirp senzora pre Geocaching.

ANT+ bezdrôtové rozhranie - NOVINKOU v možnostiach pre rozšírenie funkčnosti sledovacieho zariadania Alpha je kompatibilita so zariadením DriveTrack 70LM pre autonavigáciu a outdoor hodinkami zo série fénix 3. S auto-navigáciou DriveTrack 70LM sa dokážete po spárovaní s Alpha 50 navigovať po ceste a zároveň sledovať polohu psov priamo na displeji navigátora z auta. Určenie polohy svojho psa na veľkom 7" kapacitnom displeji je veľmi jednoduché. Po spárovaní s hodinkami zo série fénix 3, umožňuje Alpha zobrazenie základných informácií o pripojených obojkoch priamo na displeji hodiniek.

Vymeniteľná batéria - Napájanie je zabezpečené dvoma batériami typu AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré môžte v prípade potreby jednoducho a rýchlo vymeniť. Alternatívne môžete zvoliť príslušenstvo v balení - nabíjacie batérie NiMH batériový zväzok NiMH batériový zväzok

GPS/VHF - Každý obojok má vlastné kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte spoľahlivé informácie o polohe a pohybe vášho psa pri love, prechádzke či záchrannej akcii.

SK menu - Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. 

Prepojenie s PC navigáciou  - Zariadenie jednoducho pripojíte k svojmu PC/MAC pomocou USB a môžte zdieľať svoje trasy prostredníctvom aplikácie BaseCamp, kde si môžte plánovať cesty, analyzovať a spravovať trasy a body, spravovať body záujmu POI a mnoho iného. Viac informácií o tejto bezplatnej aplikácii získate na uvedenom odkaze >>>BASECAMP<<< Podporuje použitie vlastných vytvorených máp Custom Maps

3D kompas - Alpha 50 je vybavená elektronickým 3D kompasom, čo z nej robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.

TOPO mapy - Zariadenie má predinštalovanú topografickú mapu SK TOPO v.4 .

Pamäť - SD karta  - Alpha 50 je vybavené slotom na microSD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné.

Geocaching - Počas prechádzky so psom môžete tiež Alpha 50 použiť ako navigáciu pri hľadaní skrýš s použitím vhodného užívateľského profilu.

Altimeter  - Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na dispelji presnejšie ako kedykoľvek predtým.Vstavaný barometrický výškomer zabezpečuje presné meranie nadmorskej výšky v závislosti od zmeny tlaku vzduchu. Alternatívne poslúži aj na krátkodobú predpoveď počasia, čo oceníte najmä v horách.

Vívosmart - Virb start/stop  - Ovládajte svoju kameru VIRB XE cez zariadenie Alpha 50. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.

Stránky o produkte:

http://sites.garmin.com/astro/?lang=sk&country=SK


Technické parametre:

Rozmery a vlastnosti: 

Rozmery balenia, ŠxVxH: 

30.7 cm x 7.1 cm x 26.7 cm

Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 

6,1 x 16,0 x 3,6 cm

Displej - veľkosť, ŠxV: 

3.6 x 5.5 cm

Displej - rozlíšenie, ŠxV: 

160 x 240 bodov

Displej - uhlopriečka, "; cm: 

2,6" / 6,6cm

Displej - typ: 

TFT, 65 000 farieb

Fotoaparát: 

Nie

Fotografie: 

Nie

Hmotnosť balenia: 

907 g

Hmotnosť zariadenia: 

260,1 g (s batériami)

Akumulátor - typ: 

2 x AA (nie sú v balení) alebo voliteľný batériový kit

Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 

20 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie

Vodotesnosť: 

Áno (IPX7)

Plávanie na hladine: 

Nie

Teplotný rozsah (- + °C): 

od - 15°C do + 60 °C

GPS prijímač: 

GPS + GLONASS (s externým výstupom)

Anténa: 

INT./EXT.

Vysoko-citlivý prijímač: 

Áno

Podpora externej antény: 

Áno

Mapy a pamäť: 

Basemapa: 

Áno

Predinštalované mapy: 

TOPO EURO (predinštalovaná) + SK TOPO (micro SD)

Možnosť dohrávania máp: 

Áno

Vstavaná pamäť: 

4 GB

Používanie pam. kariet: 

microSD

Waypointy/obľúbené/pozície: 

2000

product_web: 

0

Cesty: 

200

Funkcie a výbava: 

Track log

Track log / záznam a správa trás: 

10.000 bodov/200 trás

Správa trás/ciest: 

Áno

Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): 

Áno

Snímač srdcovej frekvencie: 

Áno (voliteľný)

Snímač rýchlosti/kadencie: 

Nie

Garmin Connect™ kompatibilita: 

Áno

Hlasová navigácia: 

Nie

Zobrazenie DMT (digitálny model terénu): 

Áno

Automatický prepočet trasy (autorouting): 

Áno

Nastavenie výpočtu trasy: 

Áno

Možnosť doplniť body záujmu POI: 

Áno

Prehliadač obrázkov: 

Nie

Dotyková obrazovka: 

Nie

Qwerty alebo ABC klávesnica: 

Nie

Electronický kompas 3D: 

Áno

Barometrický výškomer: 

Áno

Automobil (užívateľský profil): 

Áno

Geocaching (užívateľský profil): 

Áno

Recreational (turistický užívateľský pro: 

Áno

Marine (námorný užívateľský profil): 

Nie

Outdoor GPS hry: 

Nie

Hry a zábava: 

Nie

Lov/ryby kalendár: 

Áno

Slnko a Mesiac informácie: 

Áno

Tabuľky príliv/odliv: 

Áno

Výpočet plochy: 

Áno

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!