Poľovnícke oblečenie a obuv Seeland

v: O značkách a výrobkoch dňa: Sobota, Jún 15, 2019
Poľovnícke oblečenie a obuv Seeland

Seeland je značka mimoriadne kvalitných odevov, obuvi a vybavenia pre poľovníkov. Každý kus odevu Seeland je vyrobený na základe ročného procesu vývoja, ktorý zahŕňa rad laboratórnych testov a terénnych skúšok vykonávaných profesionálnymi lovcami. Atraktívne ceny robia produkty Seeland prístupnými širokej verejnosti lovcov a ponúkajú im príležitosť vychutnať si lov a prírodu naplno...

Seeland

 

Seeland - Vaša poľovnícka značka číslo 1

Seeland je značka mimoriadne kvalitných odevov, obuvi a vybavenia pre poľovníkov. Každý kus odevu Seeland je vyrobený na základe ročného procesu vývoja, ktorý zahŕňa rad laboratórnych testov a terénnych skúšok vykonávaných profesionálnymi lovcami. Atraktívne ceny robia produkty Seeland prístupnými širokej verejnosti lovcov a ponúkajú im príležitosť vychutnať si lov a prírodu naplno.

„Naším cieľom je byť poľovníckou značkou číslo 1, ktorá jednoducho poskytne všetko poľovnícke oblečenie, obuv a potrebné vybavenie pre akýkoľvek typ lovu. Vo vysokej kvalite, za rozumné ceny.“

Aby ste si poľovačku užili

Krištáľovo čistá panoráma hôr, očarujúci závoj rannej hmly, vzlietnutie divých kačíc nad koruny stromov a vytúžený pohľad na majestátneho jeleňa. Lov je očarujúci zážitok. Jedinečné okamihy prežijete naplno len vtedy, ak je Vaše vybavenie v perfektnom stave. Ak je Vaše oblečenie hlučné, topánky premočené a mrznú Vám nohy, pekné momenty zmiznú a poľovačka sa stane len stratou času.

Vyrobené špeciálne pre lovcov

Kolekcia Seeland pozostáva z vysoko špecializovaného outdoorového oblečenia pre poľovníkov. Vždy keď sa chystáte na poľovačku, je dôležité mať istotu, že oblečenie a výstroj Vás v prírode ochráni a zároveň dáva príležitosť konať rýchlo a efektívne. Práve preto sa Seeland pri tvorbe kolekcie zameral na to, aby pozostávala zo širokého radu špecializovaných dizajnov, takže nájdete presne to, čo bude najlepšie zodpovedať Vašim individuálnym potrebám. Pri tvorbe kolekcie sa vychádzalo z návrhov a požiadaviek partnerov z celej Európy a výsledkom je oblečenie, ktoré uspokojí aj najnáročnejších športovcov – od Španielska na juhu až po Nórsko či Fínsko na severe. V akejkoľvek teplote a počasí poľujete, či pozorujete v lese, na poliach, či v horách, vďaka oblečeniu Seeland zažijete vrcholný poľovnícky zážitok.


Materiály a technológie Seeland

SEETEX® MEMBRÁNA

Vodeodolná, priedušná membrána vyvinutá pre poľovnícke oblečenie Seeland. Oblečenie Seeland so SEETEX® membránou bolo vystavené sérii tvrdých praktických a laboratórnych testov s cieľom zabezpečiť, aby membrána spĺňala vysoké medzinárodné štandardy. Membrány boli testované podľa nariadenia #EC 1907/2006 limit 1 ug/m2 PFOA  zlúčeniny uhlíka.


VODEODOLNOSŤ

SEETEX® technológia spĺňa medzinárodné štandardy kvality (ISO) DIN EN 20811:1992, ktoré sú testované hydrostatickou tlakovou skúškou pre meranie odolnosti textilu proti tlaku vody.


PRIEDUŠNOSŤ

SEETEX® membrána spĺňa medzinárodný štandard kvality (ISO) ASTM E 96-2012, ktorý testuje priepustnosť vodných pár (MVP) z textílie.


Maskovacie vzory REALTREE®

American Realtree® je popredný svetový vývojár maskovacích vzorov. Spoločnosť bola založená v roku 1986 Billom Jordanom v Columbuse v štáte Georgia. V aktuálnej kolekcii Seeland používa šesť rôznych typov Realtree maskovania. Realtree je technická kamufláž s množstvom hĺbky a živých 3D efektov pre všetky typy lovu. Či už chcete splynúť v lese, zasneženej krajine alebo v rákosí, Seeland ponúka všetky maskovacie vzory, ktoré poľovník potrebuje.


„Seeland nevyrába iba topánky - my vyrábame poľovnícke topánky.“

Poľovníctvo kladie vysoké nároky na obuv. Topánky musia byť flexibilné, aby Vám umožnili loviť bez únavy po dlhú dobu, musia byť dostatočne ľahké pre niekoľko hodinovú chôdzu. Zároveň musia byť stabilné pre pohyb v nerovnom teréne.  Musia byť tiché, aby nevyplašili vašu korisť ...

Seeland vyvíja všetky poľovnícke topánky v spolupráci s profesionálnymi lovcami.  Filozofia obuvi Seeland spočíva v starostlivom výbere materiálov a strihov. Obuv Seeland možno nosiť pri vykonávaní akýchkoľvek aktivít. V našej ponuke nájdete ľahkú gumenú obuv, ale aj najteplejšiu zimnú obuv na trhu. Pri navrhovaní obuvi vychádzame z našich dlhoročných skúseností a zároveň myslíme na Vaše potreby. Seeland Vám ponúka pestrý výber.  Väčšina modelov topánok Seeland je k dispozícii aj v nadmerných veľkostiach.


PREJSŤ NA AKTUÁLNU PONUKU PRODUKTOV SEELAND

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!