Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET
Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET

Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám TICKLESS PET

19.50 €22.99 €
* Farba:
Výrobca: TickLess-pet
Kód produktu: PET


Dostupné možnosti

Repelent pre psa a iné domáce zvieratá


Ultrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok. Je ideálnym riešením proti napadnutiu psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.


Utrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky ani zápach. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné osobami a zvieratami. Rušia resp. paralyzujú však blchy a kliešte a tým im zabránia napadnúť zviera. Sú vhodnou prevenciou. Zariadenie je vhodné aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky.


Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie ako sú CE a TÜV.
Zariadenie prešlo podrobnými vedeckými testami, ktoré uskutočnila Univerzita v Camerine (Taliansko).


Ultrazvukový repelent TickLess Pet  má dosah približne 1,5 m a využíva lítium-iónovú batériu, ktorá má životnosť 9-10 mesiacov.


Vyrobené v Taliansku.

© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.