Härkila Vindeln flísová bunda

171.75 € s DPH

229.00 € s DPH

-57.25 €

Härkila

Tabuľka veľkostí

Pridať do obľúbených

Vindeln flísová bunda


Ak hľadáte veľmi priedušnú flísovú bundu vyberte si materiál Polartec Windpro. Textúra Windpro je štyrikrát hustejšia ako u bežných flísových materiálov takže je nepriepustný, ale zároveň drží vnútri teplo.

Materiál odpudzuje vodu. Súčasťou bundy je obojsmerný zips, vrecká na ohrev rúk na zips, vrecko na vysielačku a sťahovacie šnúrky.


Polartec®
Mnohí považujú americký Polartec za kráľa technických flísov. Možno ho využiť ako izolačnú spodnú, strednú, či ochrannú vonkajšiu vrstvu. Polartec vyvinul materiály, ktoré odvádzajú vlhkosť z pokožky a zároveň hrejú.

Mnohí výrobcovia vyrábajú flís, ale Polartec urobil z výrobného procesu hotový zázraku. Vyvinul prírodné a umelé vlákna so špecifickými vlastnosťami pri ich tkaní využíva jedny z najpokrokovejších techník tkania na svete. Kombinácia špeciálnych materiálov a techník tkania spôsobila zrod technických flísových materiálov. Sú odolné voči vetru, odpudzujú vodu, nezapáchajú, zároveň je Vaša pokožka v suchu a teple aj v tom najchladnejšom počasí. Priaznivci outdooru, členovia amerických špeciálnych síl, lyžiari, milovníci hôr, lezenia a poľovníci milujú Polartec. Vďaka pozícií popredného výrobcu flísu si Polartec vyberá partnerov pre spoluprácu. V Härkile sme veľmi hrdí na to, že si Polartec vybral nás ako svojho elitného partnera v oblasti poľovníckeho oblečenia.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!