Härkila Kamko obojstranná flísová bunda s Windstopper membránou zelená/oranžová

209.25 € s DPH

279.00 € s DPH

-69.75 €

Härkila

Tabuľka veľkostí

Pridať do obľúbených

Obojstranná bunda Kamko

Krásna obojstranná flísová bunda z novej Windstopper® od Gore. So štyrmi priestrannými prednými vreckami a v dvoch farebných kombináciách: červenohnedej, zelenooranžovej a čiernohnedej je bunda Kamko ideálna pre psovodov, pre ktorých je najdôležitejšou vlastnosťou viditeľnosť. Teplá bunda s dvomi vrstvami je takisto skvelá pre poľovníkov, ktorí vyžadujú ochranu proti vetru a chladu a maximálnu priedušnosť.


Härkila

Härkila sa zrodila z túžby byť najlepším. Založil ju Švéd Kjell Lennartsson, vrcholový športovec a jeden z najlepších cvičiteľov psov na policajné a iné profesionálne účely. Z chovu Härkily vzišlo za 40 rokov viac ako 300 šampiónov. Chuť víťaziť sa prejavuje aj v kolekcii oblečenia.  


Základom kolekcie Härkila je tradícia a technológia. Bola navrhnutá v nádhernej, ale krutej prírode Švédska. Pri jej tvorbe sme vychádzali z dlhoročných skúseností bezpečného a účinného pohybu v lesoch a na horách počas všetkých ročných období. Oblečenie navrhli samotní zákazníci, my sme stavili na  ich otestovanú funkčnosť a vynovené materiály.


Ako mnohí priaznivci outdooru, aj my sme veľmi zvedaví. Radi objavujeme nové cesty, nové technologické materiály, ktoré Vám prinesú ešte kvalitnejší zážitok. Nech už objavujete kdekoľvek. Už dlhé roky spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá priniesla Gore-Tex®, najlepšie membrány a technické odevy na svete. Aj vďaka našim ostatným dodávateľom vysokokvalitných materiálov sa považujeme za jedných z najlepších výrobcov outdoorového oblečenia.


Výsledkom spolupráce s dodávateľmi je kolekcia, ktorá spája tradíciu a vývoj a samozrejme splní všetky Vaše požiadavky. Tešíme sa na našu spoločnú sezónu.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!