Kamera do auta Kitvision Observer 720p s 8 GB SD kartou (Retro dizajn)

69.99 € s DPH

KW KVOB720

Kitvision

Pridať do obľúbených

Predstavujeme kameru HD Dash Camera Kit

Pre bežnú cestnú premávku alebo dochádzku do vozidla zaznamenáte kameru Kitvision Observer HD Dash kameru automaticky, zaisťujúc istotu pri každom výlete. Kamera Kitchision Observer HD Dash je plná dôveryhodnej technológie, ktorá vás bude vnímať, aby ste si mohli byť istí.

Automatické spustenie / zastavenie nahrávania

S ľahkosťou pripojenia v pamäti, Observer HD Dash Camera odkazuje na zapaľovanie auta, takže nemusíte ani premýšľať o stlačení záznamu; automatické spustenie a zastavenie nahrávania zabezpečuje, že je všetko zachytené a že nahrávanie každej cesty je jednoduché.

Jednoduché nastavenie

Nielenže je to rýchle a jednoduché nainštalovanie do akéhokoľvek vozidla, je to kompaktné, ľahké a nenápadné, aby ste mohli jazdiť a zabudnúť, že je tam dokonca aj tam. Dodáva sa s káblovými sponami, ktoré udržujú veci organizované a upratané, takže nemusíte mať obavy z drôtov a káblov, ktoré vás zamotajú alebo vám bránia videnie, keď ste na ceste.

Zisťovanie kolízie pomocou snímača G

V prípade, že potrebujete urobiť poistnú udalosť, kamera Kitvision Observer HD Dash má vstavaný senzor G, ktorý zablokuje a ukladá video súbory, keď zisťuje kolíziu a dokonca uloží dátum a čas akéhokoľvek incidentu na zálohovanie vášho nároku , Ak potrebujete videoklip uložiť manuálne, môžete ho jednoduchým stlačením jedného tlačidla stlačiť.

Nahrávanie vo vysokom rozlíšení

Dokumentujte epický výlet na ceste alebo dochádzajte do práce a ubezpečte sa, že ak sa niečo stane, máte zábery od začiatku do konca, s videozáznamom vo vysokom rozlíšení, ktoré bez námahy zachytí všetko, cez deň alebo v noci. Má dva rozlíšenia: 720p HD s hladkou rýchlosťou 30 snímok za sekundu alebo nastavenie 1080i s rýchlosťou snímok 30 snímok za sekundu a na rozdiel od ľudského očitého svedka, pozorovateľ nikdy nezačne blikať.
Vychutnajte si každú cestu s pokojom vďaka fotoaparátu Observer HD Dash z spoločnosti Kitvision, ktorá vás zbaví stresu.

O spoločnosti Kitvision

V spoločnosti Kitvision je naším poslaním inšpirovať skutočných ľudí, aby povedali áno. Aby ste sa tam dostali, nechali ísť a nechali toho dobrodruha vo vnútri vás oslobodiť. Ak chcete vyskúšať veci, ktoré ste vždy chceli vyskúšať, skúsiť nové, objaviť minulosť a povedať áno, aby ste čelili strachom - veľkým a malým.

Naše kamery a príslušenstvo sa stále vyvíjajú a zlepšujú prostredníctvom skúseností. Pomocou skutočných ľudí, ktorí využívajú naše produkty a našich veľvyslancov, pokračujeme v zdokonaľovaní našich produktov, aby sme mohli držať krok s každým druhom dobrodružstiev.

Technické údaje:

Rozlíšenie videa (.MOV): 1280 x 720 @ 30 fps / 1920 x 1080 @ 15 snímok za sekundu
Obrázok obrázka: 12 MP JPEG
Formát videa: AVI
G-senzor: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Objektív: 140 stupňov širokouhlý
Mikrofón: Áno
Displej: 2,4 "TFT LCD
Skladovanie: karta micro SD až 32 GB (vrátane 8 GB), odporúčame triedy 4 a 8 (alebo vyššie)
Batéria: dobíjateľná 3.7 V 200 mAh Li-Pol
Spotreba energie: 450 mA
Prevádzkové podmienky: -10 až 60 stupňov
Vstup / výstup: mini USB port
Rozmery (mm): H67 x W58 x D34
Hmotnosť: 60 g +/- 5 g

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!