LED baterka NITECORE MH27 HUNTING KIT XP-L HI V3 RGB Poľovnícky set

160.00 € s DPH

NC-MH27

Nitecore

Pridať do obľúbených

Quatro splátkový predaj

Nitecore MH séria vychádza z jednoduchého ovládania a Multi-tasku. Svietidlo sa vyznačuje jedinečnou vlastnosťou a to osadením bielej Cree XP-L HI v3 LED spolu s červenou, zelenou a modrou LED v jednom jedinom svietidle. Multi-task hybridy sú vybavené inteligentným nabíjacím obvodom a integrovaným portom micro USB pre nabíjanie. USB kábel je súčasťou, takže nabíjať môžete z ľubovoľného zdroja napájania USB. V novej LED baterke Nitecore MH27 je osadená extra výkonná Cree XP-L HI v3 biela LED s maximálnym výstupom až 1000 lm a dosahom svetla 462 m. Osadením tejto novej LED, bolo dosiahnuté zvýšenie maximálneho výstupu a dosahu svetla. MH27 má 7 režimov svietenia a štyri špeciálne zábleskové režimy. Ergonomický dizajn, vodeodolná konštrukcia a pevný eloxovaný povrch zaručujú dlhú životnosť svietidla. Nitecore MH27 je napájaný na 1x 18650 3,7V Li-Ion akumulátorom, alebo 2x CR123 3V batériou (nie je súčasť balenia). Svietidlo je schopné rýchleho a efektívneho nabíjania nabíjacieho Li-Ion 3,7V akumulátora priamo v svietidle. Toto svietidlo je priam stvorené pre taktické, ale aj poľovné účely.


Parametre:

 • Použitá LED: Cree XP-L HI v3 biela+RGB farby LED
 • Životnosť LED: 50000 h
 • Maximálny výstup LED: 1000 lumenov
 • Dosah svetla: 462 metrov 
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x 18650 / 2 x CR123
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 11 Režimov - 100%, 25%, 5,5%, 0,1%, červená, zelená, modrá LED - 100%, STROBE, SOS, Maják, Policajná signalizácia
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. biela LED, RGB LED - 28hod.(max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 708hod. biela LED, RGB LED - 28hod.(min. výkon)   
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: 1hod. (1000lm-100% výkon), 6hod.15min. (250lm-25% výkon), 28hod. (55lm-5,5% výkon), 708hod. (1lm-0,1% výkon), červená LED 28hod. (13lm-100% výkon), zelená LED 28hod. (19lm-100% výkon), modrá LED 28hod. (3lm-100% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 15,4cm, Priemer tela: 2,54cm, Priemer hlavy: 4cm
 • Váha: 170g (bez akumulátora/batérie) Obsah balenia:

Svietidlo, puzdro na svietidlo, 2x náhradný O-krúžok, šnúrka na zápästie, USB kábel, 1x náhradná gumová krytka taktického spínača, 1x náhradná gumová krytka USB vstupu, spona za opasok, adaptér na 230V, magnetická montáž, diaľková spúšť Nitecore RSW1.Ovládanie svietidla:

Svietidlo zapnete/ vypnete spínačom na konci svietidla. Ak chcete zmeniť svetelný režim bielej LED, alebo zmenu na červenú, zelenú, modrú LED, je to možné stláčaním spínanača + alebo -, ktorý sa nachádza za hlavou svietidla. Svietidlo má pamäť režimov, takže si po opätovnom zapnutí svietidlo samé pamätá naposledy zvolený svetelný režim. Zábleskové režimy STROBE, SOS, Maják, Policajná signalizácia aktivujete v zapnutom stave, stlačením prepínača režimov +/ - v jeho strede. Jednotlivé zábleskové režimy prepínate stláčaním prepínača +/ -. Svietidlo si tiež pamätá naposledy zadaný zábleskový režim pri ďalšom zapnutí svietidla.

 

Nabíjanie:

Nabíjanie prebieha pomocou micro USB konektora, ktorý sa nachádza pod gumennou krytkou, ktorá je umiestnená pod hlavou svietidla a je ju treba povytiahnuť. Aby sa svietidlo začalo nabíjať, musíte ho zapnúť spínačom na konci svietidla - prepínač svetelných režimov umiestneným za hlavou svietidla začne počas nabíjania blikať na modro.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!