Termovízna predsádka Gals SA35

3,720.00 € s DPH

SA35-GALS

Gals

Pridať do obľúbených

Quatro splátkový predaj

Odložená splátka o 2 mesiace

Nakupujte vianočné darčeky bez obáv. Tovar u nás môžete vymeniť alebo vrátiť až do 15. januára 2023!

Vysokovýkonná termovízia Gals SA35 vyrobená na Slovensku

Princíp fungovania termovízneho prístroja-ďalekohľadu je založený na konverzii infračerveného žiarenia z objektu a výstupe obrazu na displeji. Softvér pre spracovanie výstupného signálu z prijímača žiarenia má vysokú snímkovú frekvenciu pre plynulé zobrazenie obrazu , v prípade optických zameriavačov je to nanajvýš dôležité pre presný zásah. Termovízne prístroje Gals realizujú plne automatický detektor kalibračného systému bez „uzávierky“ pre optimalizáciu obrazu v rôznych podmienkach pozorovania a nevyžadujú žiadne ďalšie ručné nastavenia. To zaisťuje tichý chod a automatické prispôsobenie jasu a kontrastu pod tepelným prostredím objektu. Zámerná osnova je zobrazená v elektronickej podobe a je vždy v rovine cieľového obrazu pozorovaného objektu. Pamäť prístroja má 9 rozličných nastavení zámerných osnov s možnosťou zmeny farby. Prístroj má 4 užívateľské profily, kde si môžete uložiť rozličné nastrelenia zbraní. Konštrukcia inštalovaného detektora je odolná proti nárazu, čo vám umožňuje upevniť optický prístroj na zariadenia akéhokoľvek kalibru a rôzne športové zbrane alebo na trojnožku statívu.


Vysokovýkonný termovízny nástavec SA35-640 vyrábaný na Slovensku je určený na použitie spolu so zameriavačmi denného typu. 

Prístroj pridáva možnosť pozorovať tepelné žiarenia (v infračervenom spektre) objektov a terénu a tiež umožňuje mierenú streľbu v spojení s obyčajným denným zameriavačom.

Princíp činnosti spočíva v transformácii infračerveného žiarenia, na obraz viditeľný ľudskému oku. Softvér pre spracovanie výstupného signálu z prijímača žiarenia má vysokú snímkovú frekvenciu pre plynulé zobrazenie obrazu, v prípade optických zameriavačov je to kľúčové pre presný zásah.

Termovízne prístroje Gals realizujú plne automatický detektor kalibračného systému bez „uzávierky“ pre optimalizáciu obrazu v rôznych podmienkach pozorovania a nevyžadujú žiadne ďalšie ručné nastavenia. Prístroj je vybavený nechladeným infračerveným senzorom (IR senzor) bez clony, čo umožňuje získať vysoko kvalitný obraz, ticho a automaticky bez ďalšieho zásahu používateľa. 

Zámerná osnova je zobrazená v elektronickej podobe a je vždy v rovine cieľového obrazu pozorovaného objektu. Pamäť prístroja má 9 rozličných nastavení zámerných osnov s možnosťou zmeny farby. 

Prístroj má 4 užívateľské profily, kde si môžete uložiť rozličné nastrelenia zbraní. 

Konštrukcia inštalovaného detektora je odolná proti nárazu, čo vám umožňuje upevniť optický prístroj na zariadenia akéhokoľvek kalibru a rôzne športové zbrane, alebo na trojnožku statívu.


- Jednoduché ovládanie

- Slovenské menu

- Microbolometer Ulis (640×480)

- Bezhlučná automatická kalibrácia

- 4 profily nastavenia

- Zobrazovacie režimy (teplá/biela, teplá/čierna)

- Automatický jas obrazu

- Celokovový prístroj vyrobený z ľahkej zliatiny Ergal

- Vode a prachu odolné

- Rýchloupínací adaptér Ø 48-65mm

- Záručný a pozáručný servis na Slovensku

Zväčšenie1.0x
Zorné pole17,3Hx13,1V
Dioptrická korekcia ±4
Hmotnosť440 g
Výstupná pupila19mm
Očný reliéf 25mm
Prevádzková teplota-25…+40°C
Napájanie1x 18650 batéria
Rozlíšenie640 x 480 pixelov
ObjektívF35 1:1,0
DisplayAMOLED
Frekvencia snímania25Hz
Spektrálny rozsah8÷12µm
Rýchlosť uzávierkyBez uzávierky
Rozsah zaostrenia fotoaparátu1,0m do ∞
Priemer šošovky 35 mm
Senzor Nechladený mikrobolometer FPA
Doba prevádzkymin 6h
Stupeň ochrany podľa IEC 60529IP67
Rozlíšenie displeja800 x 600 pixelov
Rozmer v mm131x76x65mm
Veľkosť pixelov17µm x 17µm
Rýchlosť štartu prístroja˂3s
SériaSA
TypPredsádka

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!