LED Čelovka Nitecore NU17

29.90 € s DPH

NU17

Nitecore

Pridať do obľúbených

NITECORE NU17 je ultraľahká Micro USB nabíjacia čelovka, ktorá poskytuje dostatok svetla pre vaše každodenné úlohy a vonkajšie aktivity, akou je napríklad aj beh. V reflektore NU17 je osadená výkonná primárna Cree XP-G2 S3 LED s uhlom svietenia až 180° a svetelným výkonom 130 lúmenov, ktorý osvetľuje celé zorné pole. Dosah svetla na ktorý dosvieti je 43m. V reflektore je osadená aj 2x bočná CRI LED, určená na osvetlenie blízkeho okolia a na čítanie. Pre nerušené svietenie slúži červené svetlo, ideálne na kemping, signalizáciu, rybolov, sledovanie hviezd a ďalšie. Čelovka NU17 má užívateľsky prívetivý dizajn s dvomi tlačidlami, kde môžete prepínať medzi tromi farbami svetla, meniť intenzitu jasu a pristupovať k špeciálnym zábleskovým režimom. Tlačidlá sú chránené pevnou zarážkou, aby sa zabránilo náhodnej aktivácii napr. pri preprave v batohu. NITECORE NU17 je postavená na ultra kompaktnom ráme a váži iba 47g aj so vstavaným Li-ion akumulátorom, ktorý ju napája el. energiou. Na plný Turbo 100% výkon, dokáže svietiť skvelých 6hod. Na najnižšom ultranízkom režime svietenia bielej LED, svieti 150hod. Čelový popruh má zabudovaný silikónový pásik, ktorý pevne zaisťuje čelovku na hlave a pot nesteká do očí. Popruh má osadené reflexné prvky, aby poskytli dobrú viditeľnosť motoristom na ceste, vďaka čomu je bezpečná pre nočné chôdze, beh alebo jogging. Čelovka NU17 je USB nabíjateľná, cez Micro USB kábel. Indikátor stavu nabitia/ vybitia vstavaného Li-ion akumulátora, včas informuje o zostávajúcej výdrži vstavaného Li-ion akumulátora s kapacitou 580mAh 3,7V. Bez ohľadu na to, či opravujete sifón pod umývadlom, chodíte na vychádzky do prirody alebo bežíte, NITECORE NU17 bude vždy praktickým spoločníkom, ktorý vás udrží osvetlených a v bezpečí.

 

Parametre:

 • Použitá LED: 1x hlavná CREE XP-G2 S3 LED, 2x bočná CRI90 LED, 2x Červená LED

 • Hlavná LED - Studená biela farba, 2x bočná CRI LED - Denná biela (4500K), 2x Červená LED - Červená farba

 • Životnosť LED: 50000hod.

 • Maximálny výstup LED: Hlavná biela LED 130lm

 • Dosah svetla: Hlavná biela LED 43m

 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-Ion akumulátor 580mAh

 • Počet režimov: 9 Režimov hlavná biela LED - 100%, 22%, 1%// 2x CRI 100%// 2 Režimy červená LED - 100%, 4% svietenie, Červená LED Blikanie, SOS, Maják

 • Pamäť režimov: Nie

 • Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký

 • Materiál: Z odolného ABS tvrdeného plastu 

 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

 • Maximálna výdrž svietenia: 6hod. (max. výkon) 

 • Maximálna výdrž svietenia: 150hod. (min. výkon)  

 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

 • Vodeodolnosť: podla štandardu IP66

 • Doba svietenia: Hlavná biela LED 6hod. (130lm-100% výkon), 10hod. (28lm-22% výkon), 150hod. (1lm-1% výkon)// 2x CRI 4hod. (50lm-100% výkon)// 2x Červená LED 3hod. (23lm-100% výkon), 80hod. (1lm-4% výkon)

 • Rozmery: 53,2 x 30,2 x 27,4mm

 • Váha: 47g (so vstavaným akumulátorom)

 

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, vstavaný Li-Ion akumulátor 580mAh, Micro USB kábel, manuál. Balenie obsahuje batériu/ akumulátor.

 

Ovládanie čelovky:

Spínače sa nachádzajú z vrchnej strany čelovky. Nitecore NU17 sa zapína spínačom označeným logom zap./ vyp. Zmena režimov nastáva stláčaním tohto tlačidla a jeho podržaním cca 3sek. Režimy hlavnej LED sa začnú cyklicky meniť. Vypnutie nastáva, až keď cyklicky prejdete všetkými režimami svietenia bielej hlavnej LED.

2x bočná denná biela CRI LED 4500K sa zapína stlačením tlačidla zap./ vyp. na cca 1 sek. Dlhým stlačením tlačidla R sa svetlo v režime 2x bočnej LED vypne. 

Červená LED sa zapína/ vypína krátkym stlačením tlačidla R z vypnutého stavu a to hned v nízkom režime svietenia červenej LED 4%. Zmena režimov červenej LED, nastáva stláčaním a podržaním spínača R na cca 3sek., režimy červenej LED sa začnú cyklicky meniť v poradí: 4%, 100%, vypnuté.

Turbo 100% rerežim hlavnej LED - Podržte spínač zap./ vyp. cca 1sek. vo vypnutom stave.

Zábleskové režimy SOS, Maják: Keď je čelovka vypnutá, stlačte tlačidlo zap./ vyp. na cca 3sek. a aktivujete zábleskový režim SOS. Následným stlačením tlačidla zap./ vyp. na cca 3sek. aktivujete zábleskový režim Maják. Krátkym stlačením toho istého spínača, čelovku vypnete. 

 

Farebná LED indikácia: Keď  je čelovka vypnutá, dlho stlačte tlačidlo označené písmenom R a LED indikátor v spínači sa rozbliká:

Blikne 3x po sebe, zostatok energie v stavanom aku. je viac ako 50%

Blikne 2x po sebe, zostatok energie v stavanom aku. je menej ako 50%

Blikne 1x po sebe, zostatok energie v stavanom aku. je menej ako 10%

 

Nabíjanie:

Keď je vstavaný Li-Ion akumulátor v čelovke vybitý, stačí len pripojiť Micro USB kábel (je súčasť balenia) do Micro USB vstupu zo spodnej strany čelovky. Je ukrytý pod gumenou krytkou a druhý koniec kábla zapojte napr. do USB rozhrania PC. Nabíjanie je signalizované blikaním tlačidla na červeno. Pri plnom nabití akumulátora sa rozsvieti indikačná LED v spínači na zeleno, odpojte micro USB kábel.

 

Upozornenie:

 • Nerozoberajte sami zapečatené časti, poruší sa tým záruka

 • Ak čelovka bliká, neprepína na vyššie režimy výkonu alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledovných dôvodov:

 • Akumulátor je vybitý - nabite ho alebo vymeňte

 • Kontakty vnútri čelovky sú znečistené - očistite ich vatičkou namočenou v alkohole

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!