LED baterka GP DISCOVERY C32 LED 3xAAA

18.90 € s DPH

GPC32BE-2FB1

EMOS

Pridať do obľúbených

Ručné svietidlo GP C32 – na chatu aj do prírody

Efektivní pomocník pro každého, kdo si čas od času potřebuje posvítit domana chalupě nebo při kempování s dětmi. Přestože ji pravděpodobně nevyužijete každý den, jakmile na ni přijde řada, nezradí vás. Z krátkodobé slepoty vás vysvobodí světelným tokem 300 lm3 světelnými režimy a dosvitem až 100 m.

Len 3 mikrotužkové batérie

Na prvú pracovnú zmenu nastúpia 3 mikrotužkové batérie GP Ultra (súčasť balenia), ktoré poskytujú o 30 % viac energie ako bežné alkalické batérie. Vďaka modernej elektronike svietidlo GP C32 skvelo funguje aj s nabíjacími batériami (čo sa týka svetelného výkonu aj výdrže). Jedna sada AAA vám dodá chýbajúce svetlo až na 15 hodín.

Predstavuje nenahraditeľnú pomôcku do domácnosti. Dospelým pomôže objasniť mnohé záhady na povalev pivniciv garáži alebo v dielni, deťom prinesie veľa radosti v tábore alebo doma pri hraní sa v provizórne postavenom bunkri zo stoličiek a diek. Skvelo sa ovláda len jednou rukou. Aby z nej nevypadlo, je na povrchu opatrené špeciálnou protišmykovou úpravou a pútkom k zaveseniu na zápästie. A keď vám predsa len spadne na zem, zachráni ho celokovová kostra odolná voči nárazom z výšky až 1 m a škrabancom.

Otočný focus

Jasnejšieho, ostrejšieho a do väčšej diaľky dosahujúceho svetelného kužeľu docielite focusom. Vďaka skvelej ergonómii tohto svietidla ho pohodlne ovládate jednou rukou – tou, v ktorej svietidlo držíte.

3 svetelné režimy

Toto svietidlo sa ovláda multifunkčným tlačidlom reagujúcim na intenzitu stlačenia. Silným stlačením ju ihneď zapnete alebo vypnete, polovičnou silou zase meníte režimy svietenia – 100 %25 % alebo SOS.

Super výkonné CREE LED čipy

Kľúčovým prvkom profesionálneho svietidla je nepochybne jeho čip. CREE LED vám zaistí vysokú svietivosť aj životnosťextrémny dosvit a príjemný rozptyl svetla.

 

Vodeodolné svietidlo

Že okrem práce v interiéri je stvorené aj do exteriéru potvrdzuje jeho stupeň krytia IPX4. S prehľadom sa vysporiada s akýmkoľvek silným dažďom.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!