Akcia! Topánky Härkila Pro Hunter s Gore-Tex 7,5"

Topánky Härkila Pro Hunter s Gore-Tex 7,5"

209.25 € s DPH

299.00 € s DPH

-89.75 €

Härkila

Tabuľka veľkostí

Pridať do obľúbených

 Obuv Pro Hunter GTX 7,5"


Podrážka: Vibram Tsavo Fire&Ice s Härkila SUPO™
Stielka: Härkila™
Zvršok: nubuk, Härkila memory fit™
Podšívka: Gore-Tex Performance Comfort


Pro Hunter
Celoročná obuv najvyššej kvality. Ideálna pre športových nadšencov, ktorí vyžadujú najlepšie materiály, najpohodlnejšiu ochrannú obuv. Svetoznáma podrážka Vibram tlmí nárazy a ponúka neuveriteľnú stabilitu. Verzia Kevlar má spevnené časti namáhané pri poľovačkách. Všetky modely majú podšívku Gore-Tex. Do každého počasia.


Obuv Härkila Gore-Tex - vysoká funkčnosť, dokonalý tvar, dlhodobé nosenie. Dostupná v ½ veľkostiach a do americkej veľkosti 17. Ľahké, štýlové do každej situácie. Härkila vytvorila nový typ podrážky s podporou Vibram a špeciálnou podrážkou Vibram Fire & Ice do každej teploty. Vďaka Gore-Tex membráne Comfort sú topánky Härkila odolné voči dažďu.


Obuv Härkila Gore-Tex má tieto typy Gore-Tex membrány:
Gore-Tex Extended Comfort - na jarnú/letnú sezónu a náročné fyzické aktivity v miernom podnebí
Gore-Tex Performance Comfort - celoročná poľovnícka obuv 
Gore-Tex Insulated Comfort - na poľovačku do hôr a extrémne mrazivého počasia


Obuv Härkila Gore-Tex využíva najnovšie poznatky a rešpektuje najvyššie štandardy. Všetky typy obuvi s Gore-Tex membránou sú testované inštitútmi W.L. Gore a SATRA (najznámejší testovací inštitút). Každá membrána Gore-Tex je počas výrobného procesu testovaná trikrát. Ak neprejde testami, zničia ju.


Härkila používa najkvalitnejšie očká a kladkové šnurovanie. Trvácna obuv s dokonalým strihom. Stielka Härkila™ spevní nohu v správnej pozícii a zároveň tlmí nárazy. Härkila memory fit™ istí pätu a zaručuje ideálny a pohodlný pohyb. Härkila používa pri výrobe obuvi najkvalitnejšiu kravskú kožu - vo verzii nubuk alebo hrubozrnná 2.1mm a 2.4mm.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!