Termovízia ATN MARS-HD 384 2-8x

2,499.00 € s DPH

MARS3825DRPM

ATN

Pridať do obľúbených

Termovízia ATN MARS-HD 384 s rozlíšením 2-8x

Technologicky najvyspelejší rad termovízie na trhu! Úplne nové termálne jadro Obsidian "T" II bije v srdci týchto jedinečných systémov. Väčší výkon, viac funkcií, menšie balenie a nižšie náklady umožnili spoločnosti ATN vykonať najväčšiu inováciu termovízií uvedenej produktovej rady.


Séria MARS-HD umožňuje uloženie záznamu videa a fotografií priamo na kartu SD. Vďaka funkcii RAV (video aktivované spätným nárazom) už nikdy nezabudnete zaznamenať dokonalú snímku či video. Vstavaný diaľkomer Vám za pomoci iba dvoch klikov umožní rýchle zamierenie na cieľ. Stačí iba raz zamieriť a uhol náklonu sa automaticky upraví. Hladký zoom, vstavaná funkcia Wi-Fi, Bluetooth, 3D Gyroskop, 3D Akcelerometer a 3D Magnetometer sú len niektoré z funkcií a snímačov vstavaných do týchto neuveriteľných systémov.


Výhody:

 • Nahrávanie videa vo formáte HD
 • WiFi
 • Jemný zoom
 • E-kompas
 • Diaľkomer
 • Balistická kalkulačká
 • Užívateľské rozhranie Obsidian
 • Bluetooth
 • 3D gyroskop
 • Funkcia RAV
 • Termálny senzor 384x288

Jadro ATN Obsidian

Jadro ATN Obsidian je technológia, ktorá je zapracovaná v našej SMART HD optiky. Založená je na najpokročilejšom spracovaní digitálneho obrazu, množstva obrazových snímačov, intuitívnom užívateľskom rozhraní a celým radom okolitých senzorov. Práve tieto funkcie a vlastnosti sú vštepené do línie systémov HD optiky. 

Procesor:

Vysoko výkonný ARM procesor s 2-jadrovou architektúrou a nízko energetickou 32nm CMOS technológiou.

Obrazový senzor (S): 

Obsidian jadro schopné riadiť rôzne CMOS a mikrobolometrické snímače, vrátane FULL  HD senzora s rozlíšením 1920x1080, plne optimalizované pre zhoršené svetelné podmienky.

Displej: 

HD displej s rozlíšením 4,2 miliónmi farieb a 256 stupňami šedej.

Snímače okolitého prostredia: 

Nízko záťažový operačný subsystém poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Tento subsystém pracuje nezávisle na hlavnom procesorom a zahŕňa:

 • 3D Akcelerometer
 • 3D Magnetometer
 • 3D Gyroskop
 • Barometrický senzor
 • Mikro riadiaci obvod

Firmware: 

Ak hardvér je srdcom každého Obsidian jadra, potom Softvér je jeho jediným. Náš tím softvérových inžinierov neustále pracuje na raste a zlepšení schopností a funkcií každého zariadenia. Schopnosť zásadným spôsobom zlepšiť a pridať schopnosti a funkcie našich zariadeniam jednoduchou aktualizáciou firmware výrazne zmenil spôsob myslenia a riadenia ATN.

GPS: 

Umožňuje prístup k zemepisným súradniciam, ako napr. identifikácia a umiestnenie zariadenia, nadmorskú výšku a rýchlosť pohybu. 


Nahrávanie videa

Umožňuje zachytiť dobrodružstvá a nezabudnuteľné okamihy v úžasnej Full HD kvalite.  Už nepremeškáte žiadnu príležitosť, ani životný okamih.

Záznam videa a zachytené fotografie môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.


WiFi

Chcete naučiť Vaše dieťa strieľať? Čo presne vidí, na aký cieľ mieri a na čo strieľa? Alebo chcete zdieľať to, čo vidíte cez ďalekohľad s osobou vedľa vás?

Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí strelec v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky.


Plynulé zväčšovanie

Na rozdiel od tradičnej optiky, plynulo jemné zväčšovanie Vám pomôže vidieť z blízka všetko, na čo sa práve pozeráte. Jednoducho zostaňte kde ste a priblížte si obraz iba stlačením tlačidla.


E-kompas

E-kompas, sklon a uhly vychýlenia, vzdialenosť k cieľovému bodu balistickej korekcie a Zoom sú len niektoré z informácií, ktoré je možné zobraziť na obrazovke. Poskytne Vám informáciu, aký smer musíte dosiahnuť, takže sa môžete pohnúť trochu bližšie a získať tak lepšiu streleckú pozíciu. 


Termovízia

Čo ste žiadali je konečne tu - termovízia v kombinácii s inteligentnými funkciami HD optiky. Spojili sme to najlepšie z oboch svetov - termovíziu budúcej generácie a jadro Obsidian.

Odhaľte svoju korisť za pomoci využitia výkonnej termovízie. Zaznamenajte všetko s využitím stlačenia jediného tlačidla a zdieľajte so svojimi priateľmi a rodinou.


Diaľkomer

S patentovaným inteligentným diaľkomerom bude váš život jednoduchší. Stačia iba dva kliky a jednoduchým posunutím puškohľadu budete môcť zamieriť a zmerať vzdialenosť k svojmu cieľu.

Jeden pohyb zameriavacím krížom automaticky upraví bod nárazu. Žiadne ďalšie hádanie, grafy alebo zložité výpočty.

Vďaka diaľkomeru Smart Range Finder môžete rýchlo odhadnúť vzdialenosť k cieľu. Stačí, ak poznáte približnú veľkosť cieľa.


HD rozlíšenie

Vôbec po prvýkrát rozlíšenie pre digitálne puškohľady alebo monokuláre môže konkurovať tradičným analógovým puškohľadom určeným na deň. ATN X-Sight II a X-Spotter disponujú HD objektívom, senzormi HD spolu s HD displejom v plnom rozlíšení. 


Recoil Activated Video (RAV)

S funkciou RAV nikdy nezmeškáte svoj jedinečný okamih.

Režim Recoil Activated Video (patent v podaní) vám ponúka jedinečnú možnosť nahrávania videí pomocou optiky. Tento režim umožňuje záznam videí pred a po výstrele.

Využijete ho vtedy, keď je zásah do cieľa dôležitejší ako mať na pamäti zapnutie nahrávania videa. Jednoducho nastavte režim RAV na ZAPNUTÝ a pri stlačení spúšte (režim RAV je aktivovaný od spätného rázu vašej zbrane) vaša optika zaznamená video pár sekúnd pred výstrelom a pár sekúnd po výstrele.

Jednoduchý, ľahko použiteľný, a pravdepodobne najúčinnejší nástroj na zachytenie rozhodujúceho výstrel počas lovu.

Hmotnosť680 g
Výška80.26 mm
Šírka80 mm
Očný reliéf 65 mm
Napájanie4 ks AA batérií
Životnosť batérie8 hodín
Obsah baleniakrytky, puzdro
DisplayHD displej
Dĺžka174 mm
Detekčná vzdialenosť 730 m
Ohnisková vzdialenosť objektívu25 mm
Rozlíšenie videa1280x960 na 30 fps
Zámerný krížMnohopočetné vzory, farebné nastavenia
Montážrýchloupínacia montáž Picatinny
Záruka3 roky
Užívateľské rozhranieATN Obsidian "T" II
Senzor 384x288
Rozpoznávacia vzdialenosť365 m
Identifikačná vzdialenosť230 m
Vstavaná pamäť4 GB
SériaMars HD
TypZameriavač

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!