X-Spotter HD 20 - 100x pozorovací monokulár

1,849.00 € s DPH

DGSSHD2080

ATN

Pridať do obľúbených

X-Spotter HD 20 - 100x pozorovací monokulár

X-Spotter je vôbec prvý inteligentný digitálny HD monokulár. S využitím najnovšieho jadra Obsidian II sa X-Spotter môže pochváliť radom senzorov, výkonným procesorom až 1 GHz a pôsobivým pripojením pre USB, SD karty, a HDMI porty. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie WiFi a Bluetooth.


200 mm široká a krištáľovo čistá šošovka zaručuje, že môžete vidieť objekty na pozoruhodne dlhé vzdialenosti. Zachytené súbory sa automaticky uložia na pamäťovú kartu, čo umožňuje neskoršie zdieľanie s priateľmi alebo rodinou. HD rozlíšenie Vám zaručene poskytne bezkonkurenčný výkon.


Vstavaná funkcia WiFi umožňuje prenášať súbory do tabletu alebo telefónu. Prezerať fotografie a videá môžete na diaľku a to všetko bez toho aby ste sa X-Spottera dotkli.

Ste pripravení urobiť krok vpred so skutočným technologickým zázrakom? Potom zoberte X-Spotter na prechádzku.


Výhody:

 • Nahrávanie videa vo formáte HD
 • Wifi
 • Bluetooth
 • E-kompas
 • Denný/nočný mód
 • 3D gyroskop
 • Plynulý zoom
 • Užívateľské rozhranie OBSIDIAN
 • Geotagging

Jadro ATN Obsidian

Jadro ATN Obsidian je technológia, ktorá je zapracovaná v našej SMART HD optiky. Založená je na najpokročilejšom spracovaní digitálneho obrazu, množstva obrazových snímačov, intuitívnom užívateľskom rozhraní a celým radom okolitých senzorov. Práve tieto funkcie a vlastnosti sú vštepené do línie systémov HD optiky. 

Procesor:

Vysoko výkonný ARM procesor s 2-jadrovou architektúrou a nízko energetickou 32nm CMOS technológiou.

Obrazový senzor (S): 

Obsidian jadro schopné riadiť rôzne CMOS a mikrobolometrické snímače, vrátane FULL  HD senzora s rozlíšením 1920x1080, plne optimalizované pre zhoršené svetelné podmienky.

Displej: 

HD displej s rozlíšením 4,2 miliónmi farieb a 256 stupňami šedej.

Snímače okolitého prostredia: 

Nízko záťažový operačný subsystém poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Tento subsystém pracuje nezávisle na hlavnom procesorom a zahŕňa:

 • 3D Akcelerometer
 • 3D Magnetometer
 • 3D Gyroskop
 • Barometrický senzor
 • Mikro riadiaci obvod

Firmware: 

Ak hardvér je srdcom každého Obsidian jadra, potom Softvér je jeho jediným. Náš tím softvérových inžinierov neustále pracuje na raste a zlepšení schopností a funkcií každého zariadenia. Schopnosť zásadným spôsobom zlepšiť a pridať schopnosti a funkcie našich zariadeniam jednoduchou aktualizáciou firmware výrazne zmenil spôsob myslenia a riadenia ATN.

GPS: 

Umožňuje prístup k zemepisným súradniciam, ako napr. identifikácia a umiestnenie zariadenia, nadmorskú výšku a rýchlosť pohybu. 


Nahrávanie videa

Umožňuje zachytiť dobrodružstvá a nezabudnuteľné okamihy v úžasnej Full HD kvalite v rozlíšení 1920x1080p. Už nepremeškáte žiadnu príležitosť, ani životný okamih.

Záznam videa a zachytené fotografie môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.


WiFi 

Chcete zdieľať to, čo vidíte cez pozorovací monokulár s osobou vedľa vás? Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí pozorovateľ v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky.


Plynulé zväčšovanie

Na rozdiel od tradičnej optiky, plynulo jemné zväčšovanie Vám pomôže vidieť z blízka všetko, na čo sa práve pozeráte. Jednoducho zostaňte kde ste a priblížte si obraz iba stlačením tlačidla.


Intuitívne užívateľské rozhranie

Dizajnéri pracovali dlho a tvrdo aby vytvoriť užívateľsky najviac prívetivé a intuitívne prostredie. Dúfame, že oceníte najmä jednoduchosť použitia a množstvo funkcií v užívateľskom rozhraní Obsidian 2.0.


E-kompas

E-kompas, sklon a uhly vychýlenia, vzdialenosť k cieľovému bodu balistickej korekcie a Zoom sú len niektoré z informácií, ktoré je možné zobraziť na obrazovke.


Režim Nočné videnie

Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v HD kvalite. Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Zvoliť si môžete medzi klasickou zelenou farbou alebo z odtieňov sivej.


HD rozlíšenie

Vôbec po prvýkrát rozlíšenie pre digitálne puškohľady alebo monokuláre môže konkurovať tradičným analógovým puškohľadom určeným na deň. ATN X-Sight II a X-Spotter disponujú HD objektívom, senzormi HD spolu s HD displejom v plnom rozlíšení. 

Šírka85 mm
Očný reliéf 65 mm
Rozlíšeniesystémové rozlíšenie 160lp/mm
DisplayHD
Doplnkové informácieMikrofón, vstavaná pamäť 4 GB, podpora mikro SD kariet až do 64 GB, mikro USB, mikro HDMI, WiFi, Bluetooth, GPS, 3D gyroskop, 3D magnetometer, 3D barometer, e-kompas,
Rozlíšenie videa1080p s frekvenciou 30 fps
ZoomPlynulý zoom
Záruka2 roky
Užívateľské rozhranieATN Obsidian II
Senzor HD 1 080p ATN L130
Pozorovací uhol

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!