Čižmy Härkila Orton Gusset

219.00 € s DPH

Härkila

Pridať do obľúbených

Exkluzívne čižmy s neoprénovou podšívkou, ktoré sú pohodlné aj pri dlhšom love. Podrážka Härkila Vibram, 3 mm neoprénová podšívka a strečový klín na vrchu. Podšívka z fleecovej vložky ponúka zvýšenú izoláciu a pomáha udržiavať chodidlo v suchu odvádzaním kondenzácie a vlhkosti z pokožky.
 
Harkila Orton Gusset čižmy sú vyrobené z prírodného kaučuku, s nastaviteľným bočným klinom pre väčšiu šírku a vetranie pri chôdzi. Tieto exkluzívne čižmy značky Harkila majú veľmi nízku hmotnosť a sú pružné vďaka vnútornej vložke Ortholite, ktorá podporuje vaše chodidlá pri namáhavom nosení. Podrážka má výplň z gélu Harkila, čižmy s teplou ochrannou 3 mm neoprénovou izoláciou potiahnutou fleecom pre teploty až -20 ° C. Tieto štýlové olivové čižmy sú dobre navrhnuté pre vlhké bahnité zimné podmienky. Čižmy Härkila Orton Gusset udržujú nohy v príjemnom teple a chránia pred chladom.
 
podšívka z 3 mm neoprénu s fleecom pre tepelnú izoláciu
vulkanizovaný prírodný kaučuk, vďaka ktorému sú topánky pevnejšie, pružnejšie a odolnejšie voči teplu a iným okolitým podmienkam
sklené vlákno, ktoré je umiestnené medzi stielkou a podošvou topánky pod oblúkom pre dobrú oporu a zmiernenie zaťaženia nôh a lýtok.

podrážka Vibram pre špecializovanú podošvu vysokej triedy sľubujúca pohodlný ergonomický krok
bahenné uvoľňovacie kanály v dezéne pre dobrú trakciu 

Farba: olivová

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!