Prefinancujte svoje nákupy u nás s 0% navýšením. Využite ponuku spoločnosti QUATRO a do 6 mesiacov nepreplaťte ani EURO.viac info.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Kitvision Venture 720p Akčná kamera

Kitvision Venture 720p Akčná kamera

59.99 €
Výrobca: Kitvision
Kód produktu: KVVEN72


Ak chcete podniknúť, je to odvážiť; žiť, objavovať a zbierať skúsenosti. Naše fotoaparáty sú malé a dostatočne robustné, aby dokumentovali každé dobrodružstvo bez zmeny spôsobu, akým prehliadate.

Zaznamenajte akciu na 2 "LCD displeji Venture 720p a odvážte sa ísť ďalej s viacerými režimami snímania a vodotesným kufrom, ktorý vás zavedie do hĺbky 30 metrov. Montovať, zabudnúť a ísť.


Rozlíšenie videa 720p

Zachyťte život, ako ho žijete; udržiavajte kameru Venture 720p vo vrecku alebo vrecku a pripevnite ju, keď potrebujete nahrávať handsfree bez rozptýlenia. Zaznamenávajte v rozlíšení 720p pri rýchlosti 30 snímok za sekundu vo vysokom rozlíšení a zažite vynikajúcu kvalitu obrazu pomocou prémiového snímača obrazu.


Zachyťte fotografie s rozlíšením 5 megapixelov

Zastavte a zachyťte okamžite režim 5-megapixelového fotoaparátu Venture 720p, 120 ° širokouhlý objektív a niekoľko možností snímania vrátane snímok Burst Photo, časovaného snímania a časového odstupu.


Zabudovaný LCD displej

Pozrite si zábery a najlepšie zábery s vstavaným 2 "LCD displejom Venture 720p, čo vám umožní rýchlo a jednoducho naplánovať ďalší záber alebo nájsť a prehrať zábery, aby ste sa mohli vrátiť späť k akcii.


Vodotesné puzdro

Použite priložené vodotesné puzdro, keď jazdíte na vlnách, keď vaše dobrodružstvo vás vezme do hĺbky 30 metrov, alebo sa budete môcť nahrávať z riadidiel na muddiest stezkách.


Držiaky a príslušenstvo

Kamera Venture Action Camera je vybavená širokou škálou držiakov a príslušenstva, takže ste pripravení na slovo "go". Bez ohľadu na akciu je rad Venture malý a kompaktný, takže akonáhle je nahrávanie, môžete zabudnúť, že je tam a zachytiť pre konečné prehrávanie s vysokým rozlíšením neskôr.

Iba povedz áno.

Zachyťte každú cestu.


Technické údaje:

Displej: Zabudovaný 2 "LCD displej
120 ° širokouhlý objektív
Zabudovaný mikrofón
Skladovanie: Podporuje micro SD karty až do 32 GB
Batéria: Vrátane nabíjateľnej Li-ion batérie
Rozmery (mm): W61 x H46 x D28
Hmotnosť: 70 g

© 2011-2020 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.