Prefinancujte svoje nákupy u nás s 0% navýšením. Využite ponuku spoločnosti QUATRO a do 6 mesiacov nepreplaťte ani EURO.viac info.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Kitvision Venture 4K Akčná kamera s WiFi

Kitvision Venture 4K Akčná kamera s WiFi

179.99 €
Výrobca: Kitvision
Kód produktu: KVVEN4KW


Ak chcete podniknúť, je to odvážiť; žiť, objavovať a zbierať skúsenosti. Naše fotoaparáty sú malé a dostatočne robustné, aby dokumentovali každé dobrodružstvo bez zmeny spôsobu, akým prehliadate.

Ultra HD dobrodružstvo je pre vás s použitím fotoaparátu Venture 4K Action Camera; len pripevniť a ísť; zabudnite, že ste dokonca nahrávali, zmrazili akciu v rozlíšení 16 megapixelov a zdieľali svoje zábery cez Wi-Fi.
 

Natívne video s rozlíšením 4K

Namontujte ho alebo ho vložte do vrecka a zachyťte ho okamžite bez rozptýlenia. Zariadenie Venture 4K zaznamenáva v ultra vysokom rozlíšení s prémiovým obrazovým snímačom a 4K rozlíšením pri rýchlosti 30 snímok za sekundu. Vďaka priloženému nepremokavému puzdru zaznamenáva Venture 4K do UHD do hĺbky 30 m, takže vás nič neumožňuje skákať teraz a znova pociťovať pocit. Zažite akciu znova tak, ako ju život priniesol, vo vysokom rozlíšení.
 

Wi-Fi pripojenie

Zariadenie Venture 4K má zabudovaný Wi-Fi, ktorý vám poskytne bezdrôtové pripojenie a dokonalú kontrolu na dosah ruky. Pomocou aplikácie môžete ovládať a prehrávať videozáznamy, streamovať akciu alebo používať svoj smartphone alebo tablet na nastavenie konečnej snímky a ovládanie snímania.
 

Zachyťte fotografie s rozlíšením 16 megapixelov

Zachyťte najväčšie okamihy; kamera Venture 4K Action má impozantný režim 16 megapixelov a 170 ° ultra-širokouhlý objektív pre úplné snímanie kamkoľvek. Zmiešajte ho s viacerými režimami fotografií vrátane režimov Burst a Time Lapse a zmrazte akciu tak, ako sa to stane.
 

Vstavaný 1,8 palcový dotykový displej LCD

Vstavaný 1,8 "dotykový displej LCD vám umožní nájsť a zobraziť vaše zábery alebo zoradiť ďalšie. Jednoduchá navigácia na dotykovej obrazovke znamená, že môžete rýchlo navigovať a optimalizovať nastavenia tak, aby zodpovedali každému zážitku.


Vodotesné puzdro

Použite priložené vodotesné puzdro, keď jazdíte na vlnách, keď vaše dobrodružstvo vás vezme do hĺbky 30 metrov, alebo sa budete môcť nahrávať z riadidiel na muddiest stezkách.


Držiaky a príslušenstvo

Kamera Venture Action Camera je vybavená širokou škálou držiakov a príslušenstva, takže ste pripravení na slovo "go". Bez ohľadu na akciu je rad Venture malý a kompaktný, takže akonáhle je nahrávanie, môžete zabudnúť, že je tam a zachytiť pre konečné prehrávanie s vysokým rozlíšením neskôr.

Iba povedz áno.

Zachyťte každú cestu.

Technické údaje:

Displej: 1,8 "dotykový displej LCD
170 ° ultra-širokouhlý objektív
Zabudovaný mikrofón
Skladovanie: Podporuje karty micro SD až do 64 GB (nie je súčasťou dodávky), trieda 10 odporúčaná
Batéria: Vrátane nabíjateľnej Li-ion batérie
Rozmery (mm): H61 x W46 x D28
Hmotnosť: 70 g

© 2011-2020 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.