Prefinancujte svoje nákupy u nás s 0% navýšením. Využite ponuku spoločnosti QUATRO a do 6 mesiacov nepreplaťte ani EURO.viac info.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Kitvision Escape HD5W 1080p akčná kamera s Wifi, vodotesné puzdro a príslušenstvo

Kitvision Escape HD5W 1080p akčná kamera s Wifi, vodotesné puzdro a príslušenstvo

89.99 €
Výrobca: Kitvision
Kód produktu: KVESCAPE5WC


Bezdrôtové pripojenie

Zabudované Wi-Fi znamená, že nepotrebujete káble, keď máte pravdu v akcii, môžete bez problémov zdieľať tie najlepšie fotky a zábery dobrodružstva úplne bezdrôtovo s inteligentnými zariadeniami, či už ste na horách, na lodi , na pláži alebo na cestách.

Zdieľajte viac dobrodružstiev

Zdieľajte bezdrôtovo svoje videozáznamy vo formáte Full HD a 12 megapixelových fotografií na svoje inteligentné zariadenia. Jednoducho si stiahnite aplikáciu kompatibilnú so zariadením Android alebo iOS, aby ste mohli zdieľať viac online alebo s priateľmi a rodinou.

Plánujte každý záber

Ovládajte svoj fotoaparát z diaľky a vytvárajte epické príbehy s integrovaným Wi-Fi HD5W; získajte kreatívnu ukážku vašich snímok skôr, ako začnete filmovať a prehrávať videozáznamy a prezerať fotografie, ktoré ste okamžite urobili na 2-palcovej obrazovke.

Príslušenstvo a držiaky

Každá kamera Escape Action je vybavená radom doplnkov a držiakov, ktoré sú kompatibilné so všetkými akvizičnými kamerami Kitvision a GoPro, takže teraz nie je ospravedlnenie nevyskúšať si to všetko. Ste pripravení na každé dobrodružstvo, na pevninu alebo na more, ponorte sa až do 30 metrov s vodotesným kufrom, vezmite si svahy s prilbou pre prilbu, alebo zaznamenajte prvú jazdu na bicykli s držiakom na bicykel. Robte to všetko a urobte viac s Kitvision's Escape HD5W.

Technické údaje:

Displej: 2 "LCD
Objektív: 140 ultra širokouhlý objektív
Rozlíšenie videa: 1080p @ 30fps / 720p @ 30fps
Formát videa: AVI
Rozlíšenie fotografií: až 12 megapixelov
Pamäť: Micro SD (do 32 GB doporučená trieda 10 - nie je súčasťou balenia)
Režimy fotografií: Single shot / Timed / Burst
Vysokokapacitná nabíjateľná batéria: až 60 minút
Hmotnosť: 59 g

© 2011-2020 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.