Prefinancujte svoje nákupy u nás s 0% navýšením. Využite ponuku spoločnosti QUATRO a do 6 mesiacov nepreplaťte ani EURO.viac info.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Kitvision Escape 4KW WiFi Akčná kamera

Kitvision Escape 4KW WiFi Akčná kamera

149.99 €
Výrobca: Kitvision
Kód produktu: KVESCAPE4KWC


Vydajte sa, objavte a pripravte sa na vaše ďalšie dobrodružstvo pomocou zariadenia Kitvision 4KW s rozlíšením videa 4K Ultra HD, Wi-Fi a vstavaným 2-palcovým displejom s vysokým rozlíšením.

Predstavujeme kameru Kitvision Escape 4KW Action

Vydajte sa, objavte a pripravte sa na ďalšie dobrodružstvo pomocou akčnej kamery Kitvision 4KW s rozlíšením videa 4K Ultra HD, aby ste mohli zachytiť všetko od najlepších skokov a ľudí, ktorí boli s vami, až po epické zlyhania a smiešne tváre. Zdieľajte viac s Wi-Fi a vytvárajte viac s vstavaným 2-palcovým displejom s vysokým rozlíšením.

Ideálne pre extrémne športy

Vďaka zabudovanému vodotesnému puzdru je možné tento fotoaparát vytiahnuť do hĺbky až 30 metrov, čo vám umožní naskočiť priamo do akcie a vychutnať si každé podvodné dobrodružstvo. Ponorte sa na kameru, keď idete nadol na zjazdovku, alebo ju prilepte na palubu pri jazde ďalšej vlny. Kitvision Escape 4KW je ideálny pre všetky druhy extrémnych športov, zachytenie všetkých akcií a vaše najväčšie, najlepšie a najzábavnejšie chvíle.

Získajte videá a fotografie vo vysokej kvalite

Život je vysoký, takže je aj váš fotoaparát. Musí byť schopný držať krok so všetkým, čo robíte, odpovedať na každom kroku a s týmto kompaktným a ľahkým telom vás ani nebudete vedieť, že je tam. Objavte nahrávanie s vysokým rozlíšením 4K, ktoré vám umožní vytvoriť úžasné akčné zábery, fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov, aby ste mohli zmraziť akciu a rôzne režimy fotografovania, vrátane režimu časového obmedzenia, aby ste mohli odkryť vašu kreatívnu stránku. Dokumentuj prvé, padá, tváre a všetku zábavu!

K dispozícii je aj rozsah príslušenstva

Široká ponuka príslušenstva vám umožní vyjsť a vyskúšať si všetko a cítiť sa pripravená na čokoľvek. S 30-metrovým vodotesným puzdrom, držiakom na bicykel, prilbou na helmu a držiakmi na lepidlo môžete použiť svoj fotoaparát na auto, dosku, bicykel alebo prilbu a byť presvedčený, že je bezpečný a bezpečný.

Wi-Fi pripojenie

Nechajte káble doma, ale zdieľajte ešte viac svojich dobrodružstiev s vstavaným Wi-Fi, čo vám umožní bezdrôtovo posielať svoje zábery a fotografie. Kompatibilita Wi-Fi umožňuje jednoduché odosielanie súborov do vašich inteligentných zariadení, ovládanie kamery na akciu z diaľky a prehrávanie nasnímaných záberov. Vďaka ľahko použiteľnej aplikácii, ktorá je k dispozícii pre zariadenia so systémom Android alebo iOS, môžete jednoducho sťahovať a zdieľať zábery online alebo s priateľmi, rodinou a fanúšikmi.

Technické údaje:

Upscaled 4K nahrávanie videa @ 30 fps / rozlíšenie 2.7K @ 30 fps / 720p @ 120 fps
Režimy fotografií: Jednotlivé snímky / Priebežné snímanie / Časovač / Automatická kamera
Formát videa: MP4
Rozlíšenie fotografií: až 16 megapixelov
Zabudovaný Wi-Fi (* aplikácia je potrebná pre vzdialené zobrazenie / ovládanie)
Vstavaný 2 LCD displej
Širokouhlý objektív 170 °
Karty micro SD / micro SDHC až do 64 GB (doporučená trieda 10 - nie je súčasťou dodávky)
Vysokokapacitná nabíjateľná batéria: až 60 minút
Zabudovaný vysokokvalitný mikrofón
Obraz zaznamenáva obrat 180 °
Hmotnosť: 66 g

© 2011-2020 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.