Prefinancujte svoje nákupy u nás s 0% navýšením. Využite ponuku spoločnosti QUATRO a do 6 mesiacov nepreplaťte ani EURO.viac info.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Akčná kamera Kitvision Venture 1080p s WiFi

Akčná kamera Kitvision Venture 1080p s WiFi

114.99 €
Výrobca: Kitvision
Kód produktu: KVVEN108W


Ak chcete podniknúť, je to odvážiť; žiť, objavovať a zbierať skúsenosti. Naše fotoaparáty sú malé a dostatočne robustné, aby dokumentovali každé dobrodružstvo bez zmeny spôsobu, akým prehliadate.

Zachyťte život v plnom HD formáte; pripojte kameru Venture 1080p na viacerých miestach, zmiešajte režim snímania a stlačte záznam a prejdite. Prehrávajte všetko späť na 2 palcovom LCD displeji a zdieľajte akciu cez Wi-Fi.


Rozlíšenie videa 1080p

Zachyťte každú cestu, ako ju život prináša vo vysokom rozlíšení. Vakúrujte fotoaparát Venture 1080p Action do vrecka, nechajte ho vo vrecku alebo ju pripevnite, keď potrebujete, a potom zachyťte akciu bez rozptýlenia. Zaznamenajte životnosť v rozlíšení 1080p pri rýchlosti 30 snímok za sekundu v režime Full High Definition s prémiovým obrazovým snímačom pre pokročilú kvalitu obrazu.


Wi-Fi pripojenie

Venture 1080p má vstavaný Wi-Fi pre jednoduché bezdrôtové pripojenie a ovládanie na dosah ruky. Aplikácia "app" vám umožňuje spravovať a prezerať vaše videozáznamy, streamovať akciu naživo alebo používať váš smartphone alebo tablet na zarovnanie snímky a záznam.


Zachyťte fotografie s rozlíšením 12 megapixelov

Nezabudnite zachytiť najkvalitnejšie pohľady a okamžite zmraziť to najlepšie z akcie s Venture 1080p; s fotografickým režimom s rozlíšením 12 megapixelov, širokouhlým objektívom s uhlopriečkou 140 ° a viacerými možnosťami snímania vrátane snímok Burst Photo, časovaného snímania a časového odstupu.


Vstavaný 2-palcový LCD displej

Keď skončíte; prezeranie alebo plánovanie vašich záberov pomocou zabudovaného 2 "LCD displeja. Jednoduché prezeranie fotografií a záberov a navigácia nastavení, potom sa vráťte k zábave.


Vodotesné puzdro

Použite priložené vodotesné puzdro, keď jazdíte na vlnách, keď vaše dobrodružstvo vás vezme do hĺbky 30 metrov, alebo sa budete môcť nahrávať z riadidiel na muddiest stezkách.


Držiaky a príslušenstvo

Kamera Venture Action Camera je vybavená širokou škálou držiakov a príslušenstva, takže ste pripravení na slovo "go". Bez ohľadu na akciu je rad Venture malý a kompaktný, takže akonáhle je nahrávanie, môžete zabudnúť, že je tam a zachytiť pre konečné prehrávanie s vysokým rozlíšením neskôr.

Iba povedz áno.

Zachyťte každú cestu.


Technické údaje:

Displej: Zabudovaný 2 "LCD displej
140 ° širokouhlý objektív
Zabudovaný mikrofón
Skladovanie: Podporuje micro SD karty až do 32 GB
Batéria: Vrátane nabíjateľnej Li-ion batérie
Rozmery (mm): W61 x H46 x D28
Hmotnosť: 70 g

© 2011-2020 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.