Stealth nohavice z nepremokavého Gore-Tex

449.00 € s DPH

Härkila

Pridať do obľúbených

Stealth komplet bunda a nohavice s nepremokavou Gore-Tex membránou

Pre mnohých sa slovo "stealth - nenápadný" spája s "neviditeľným". Härkila predstavuje Stealth do sveta poľovníctva. S kompletom Stealth, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre stopárov prenasledujúcich zver, niet pochýb, že v lesoch sa stávate neviditeľným. Kombinácia kamufláže od OPTIFADE a ďalších vysoko praktických detailov spolu snepremokavou a vzdušnou Gore-Tex membránou, to sú prednosti tejto skvelej bundy.


Härkila sa zrodila z túžby byť najlepším. Založil ju Švéd Kjell Lennartsson, vrcholový športovec a jeden z najlepších cvičiteľov psov na policajné a iné profesionálne účely. Z chovu Härkily vzišlo za 40 rokov viac ako 300 šampiónov. Chuť víťaziť sa prejavuje aj v kolekcii oblečenia.  


Základom kolekcie Härkila je tradícia a technológia. Bola navrhnutá v nádhernej, ale krutej prírode Švédska. Pri jej tvorbe sme vychádzali z dlhoročných skúseností bezpečného a účinného pohybu v lesoch a na horách počas všetkých ročných období. Oblečenie navrhli samotní zákazníci, my sme stavili na  ich otestovanú funkčnosť a vynovené materiály.


Ako mnohí priaznivci outdooru, aj my sme veľmi zvedaví. Radi objavujeme nové cesty, nové technologické materiály, ktoré Vám prinesú ešte kvalitnejší zážitok. Nech už objavujete kdekoľvek. Už dlhé roky spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá priniesla Gore-Tex®, najlepšie membrány a technické odevy na svete. Aj vďaka našim ostatným dodávateľom vysokokvalitných materiálov sa považujeme za jedných z najlepších výrobcov outdoorového oblečenia.


Tešíme sa na našu spoločnú sezónu.

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!