Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex
Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex

Pro Hunter Dog Keeper komplet z nepremokavého Gore-Tex

878.00 €
* Veľkosť vrchného dielu:
* Veľkosť nohavíc:
Výrobca: Härkila
Kód produktu: 100105160 110107060


Dostupné možnosti

Pro Hunter Dog Keepr komplet 


Pro Hunter Dog Keeper bunda
Súčinnosť medzi psom a lovcom je celkom unikátna. Mnoho majiteľov psov, ktorí sa tešia z práce so svojim psom. Oblek je vyrobený pre ľahké pohybovanie a ťažké použitie. Krátka bunda má niekoľko vynikajúcich funkcií ako vetranie pod pažou, vrecko na korisť a v prednom vrecku úchytky na náboje. Bunda je vybavená z GORE-TEX ®, ktorý vás ochráni počas lovu a zaisťuje priedušnosť.


Pro Hunter Dog Keeper nohavice
Härkila využila všetky svoje znalosti o tom, čo psovodi potrebujú na lov. S dobrou ventiláciou na nohách si ľahko upravíte teplotu počas chôdze v náročnom teréne a s prispôsobenou kolennou časťou je jednoduchšie kľačať alebo preliezť prekážky v ceste. Pre dosiahnutie dokonalej rovnováhy medzi schopnosťou maskovania a bezpečnosťou sme spojili klasický machový vzor Mossy Oak Break Up ™, a strategicky umiestnené panely reflexného Mossy Oak Blaze. Spolu zaisťujú skvelú viditeľnosť pre ďalších lovcov.


Härkila sa zrodila z túžby byť najlepším. Založil ju Švéd Kjell Lennartsson, vrcholový športovec a jeden z najlepších cvičiteľov psov na policajné a iné profesionálne účely. Z chovu Härkily vzišlo za 40 rokov viac ako 300 šampiónov. Chuť víťaziť sa prejavuje aj v kolekcii oblečenia.  


Základom kolekcie Härkila je tradícia a technológia. Bola navrhnutá v nádhernej, ale krutej prírode Švédska. Pri jej tvorbe sme vychádzali z dlhoročných skúseností bezpečného a účinného pohybu v lesoch a na horách počas všetkých ročných období. Oblečenie navrhli samotní zákazníci, my sme stavili na  ich otestovanú funkčnosť a vynovené materiály.


Ako mnohí priaznivci outdooru, aj my sme veľmi zvedaví. Radi objavujeme nové cesty, nové technologické materiály, ktoré Vám prinesú ešte kvalitnejší zážitok. Nech už objavujete kdekoľvek. Už dlhé roky spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá priniesla Gore-Tex®, najlepšie membrány a technické odevy na svete. Aj vďaka našim ostatným dodávateľom vysokokvalitných materiálov sa považujeme za jedných z najlepších výrobcov outdoorového oblečenia.


Výsledkom spolupráce s dodávateľmi je kolekcia, ktoráspája tradíciu a vývoj a samozrejme splní všetky Vaše požiadavky.


Tešíme sa na našu spoločnú sezónu.

© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.