Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Reflexná vesta do lesa Safety waistcoat Reflexná vesta do lesa Safety waistcoat
Reflexná vesta do lesa Safety waistcoat

Reflexná vesta do lesa Safety waistcoat

229.00 €
* Veľkosť:
Výrobca: Härkila
Kód produktu: 120100338


Dostupné možnosti

Bezpečnostná vesta v reflexnom oranžovom prevedení

Bezpečnostná vesta, ktorá poskytuje vysokú viditeľnosť a dokonalú bezpečnosť pre pohyb v prírode. Maskovací motív duba s machovým porastom na oranžovom podklade. Vesta s výbornou funkčnosťou: 11 praktických vreciek (niektoré s držaním nábojov), ktoré možno pretočiť na vonkajšiu stranu bundy pre ešte jednoduchší prístup. Všetky vonkajšie diely, ktoré sa môžu jednoducho roztrhnúť sú spevnené silným nylonom. Predné diely majú zips, vďaka ktorému možno vestu nosiť aj na hrubé oblečenie. Dva výstupy na anténu, bezpečnostná páska a sieťovinová podšívka.


Härkila

Härkila sa zrodila z túžby byť najlepším. Založil ju Švéd Kjell Lennartsson, vrcholový športovec a jeden z najlepších cvičiteľov psov na policajné a iné profesionálne účely. Z chovu Härkily vzišlo za 40 rokov viac ako 300 šampiónov. Chuť víťaziť sa prejavuje aj v kolekcii oblečenia.


Základom kolekcie Härkila je tradícia a technológia. Bola navrhnutá v nádhernej, ale krutej prírode Švédska. Pri jej tvorbe sme vychádzali z dlhoročných skúseností bezpečného a účinného pohybu v lesoch a na horách počas všetkých ročných období. Oblečenie navrhli samotní zákazníci, my sme stavili na  ich otestovanú funkčnosť a vynovené materiály.


Ako mnohí priaznivci outdooru, aj my sme veľmi zvedaví. Radi objavujeme nové cesty, nové technologické materiály, ktoré Vám prinesú ešte kvalitnejší zážitok. Nech už objavujete kdekoľvek. Už dlhé roky spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá priniesla Gore-Tex®, najlepšie membrány a technické odevy na svete. Aj vďaka našim ostatným dodávateľom vysokokvalitných materiálov sa považujeme za jedných z najlepších výrobcov outdoorového oblečenia.


Výsledkom spolupráce s dodávateľmi je kolekcia, ktorá spája tradíciu a vývoj a samozrejme splní všetky Vaše požiadavky. Tešíme sa na našu spoločnú sezónu. 

© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.