Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter Annaboda sveter
Annaboda sveter

Annaboda sveter

219.00 €
* Farba:
* Veľkosť:
Výrobca: Härkila
Kód produktu: 150100132


Dostupné možnosti

Annaboda sveter

Najlepšie sa predávajúce vlnené pulóvre s podšívkou Gore Windstopper, vďaka ktorej sú 100% odolné voči vetru. Tieto pulóvre sú vhodné na každodenné nosenie, alebo ako stredná vrstva pod bundy Härkila.


Härkila

Härkila sa zrodila z túžby byť najlepším. Založil ju Švéd Kjell Lennartsson, vrcholový športovec a jeden z najlepších cvičiteľov psov na policajné a iné profesionálne účely. Z chovu Härkily vzišlo za 40 rokov viac ako 300 šampiónov. Chuť víťaziť sa prejavuje aj v kolekcii oblečenia.

Základom kolekcie Härkila je tradícia a technológia. Bola navrhnutá v nádhernej, ale krutej prírode Švédska. Pri jej tvorbe sme vychádzali z dlhoročných skúseností bezpečného a účinného pohybu v lesoch a na horách počas všetkých ročných období. Oblečenie navrhli samotní zákazníci, my sme stavili na  ich otestovanú funkčnosť a vynovené materiály.

Ako mnohí priaznivci outdooru, aj my sme veľmi zvedaví. Radi objavujeme nové cesty, nové technologické materiály, ktoré Vám prinesú ešte kvalitnejší zážitok. Nech už objavujete kdekoľvek. Už dlhé roky spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá priniesla Gore-Tex®, najlepšie membrány a technické odevy na svete. Aj vďaka našim ostatným dodávateľom vysokokvalitných materiálov sa považujeme za jedných z najlepších výrobcov outdoorového oblečenia.

Výsledkom spolupráce s dodávateľmi je kolekcia, ktorá spája tradíciu a vývoj a samozrejme splní všetky Vaše požiadavky. Tešíme sa na našu spoločnú sezónu.

© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.