Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Ďalekohľad Leica Geovid 15x56 HD-R

Ďalekohľad Leica Geovid 15x56 HD-R

2 650.00 €
Výrobca: Leica
Kód produktu: 40062


Vďaka svojmu vynikajúcemu svetelnému zhromažďovaniu, GEOVID HD - R 56 modely sú vhodné najmä pre prehliadanie až do hodiny súmraku . Presné stanovenie vzdialenosti je zaručené v každom počasí, bez kompromisov vo svojej kompaktnej forme alebo ergonomicým  vlastnostiam .


Ďalekohľad s integrovaným diaľkomerom a najvyšším faktorom zväčšenia, ktorý  je v súčasnej dobe dostupný na trhu.


Leica - špecialista na optiku, ako prvá skombinovala vysoko výkonné ďalekohľady a radu laserových diaľkomerov a ponúkla ucelenú radu týchto binokulárov v sérii Geovid. Umožňujú užívateľovi prepnúť do režimu snímania a neustále sledovanie pohybujúceho sa objektu s diaľkomerom funkcií. 


Všetky tieto modely majú pod 56mm šírkou objektívu lepšiu priepustnosť svetla aj vďaka novým sklám Flouride a systému antireflexnej vrsty AquaDuraTM, ktorý odpudzuje vodu.


Leica GEOVID 15 x 56 HD-R je optimalizovaný na pozorovanie počas súmraku a zlých svetelných podmienok. Sú kompaktné a ľahké. Prinášajú bohato kontrastné, farebne neutrálne a ostré obrazy od okraja ku okraju. Otvárajú nový rozmer pozorovania a identifikáciu aj tých najjemnejších detailov na veľké vzdialenosti.


 

Technické parametre
Zväčšenie 15 x
Priemer šošoviek 56 mm
Priemer výstupnej pupily 3,7 mm
Zorné pole (v 1000 m) 75 m
Faktor stmievania 28,2
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 5,9 m
Rozmery
Hmotnosť 1300 g
© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.