Set Garmin Alpha 100 + obojok TT15 + SK/EU TOPO

899.90 € s DPH

949.90 € s DPH

-50.00 €

010-01041-A5

Garmin

Pridať do obľúbených

Set na GPS sledovanie a výcvik psa


Najnovšia generácia systému pre sledovanie psov Alpha 100 s dotykovým displejom a výcvikovo-sledovacím obojkom TT 15. Spojenie technológií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke. TT 15 dopĺňa ponuku sledovacích obojkov zo série T 5, navyše poskytuje výbavu a funkcie elektronických výcvikových (tréningových) obojkov zo série PRO. Spojenie technológií GPS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke s funkciami pre jednoduchý (základný) až pokročilý výcvik pri love. 


Hlavné prednosti sytému Alpha 100

  • EMERGENCY ALERT - upozornenia na nebezpečenstvo: používatelia Alpha 100 majú možnosť jednoducho zdielať svoju aktuálnu polohu spolu s ďalšími a v prípade nebezpečenstva (priblíženie) spustiť alarm.
  • ALPHA TRACKING - sledovanie aktivity ďalších používateľov Alpha 100 s prednastavenými správami.
  • DISTANCE ALERTS - upozornenia na vzdialenosť resp. rádius: nastavte si rádius pre spustenie upozornenia pokiaľ sa pes dostane mimo zvoleného rádius v danej geozóne.

Hlavné prednosti obojoku TT 15

  • REŽIM SPÁNKU - v prípade potreby dokáže na diaľku spustiť režim spánku (vypnúť obojok) pre úsporu energie a predĺženie výdrže batérie.
  • MORE CONTROL - funkcia umožňuje vzdialene spustiť na obojku vibráciu alebo zvukové upozornenie podľa potreby (dostupné iba so zariadením Alpha 100).
  • HIGH UPDATE RATE - obnovovacia frekvencia obojku zvýšená už na každé 2,5 sekundy pre častejšiu aktualizáciu polohy psa.
  • REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diódu integrovanú na obojku pre vyššiu bezpečnosť a lepšiu viditeľnosť. LED osvetlenie je priamo viditeľné až do diaľky 90 m. Pre Alpha 100 nastaviteľné v rámci dosahu VHF. Pre Astro 320 dostupné nastavenie v rámci dosahu ANT+ cca 5 m.
  • RESCUE MODE - po spustení sa obojok automaticky aktivuje do úsporného režimu s cieľom predĺžiť výdrž batérie napr. pri dohľadání zatúlaného psa. 

Zariadenie Alpha 100 a TT 15 používa rádiovú VHF technológiu k zisťovaniu polohy psov vo svojom prostredí. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Produkty Alpha 100 + TT 15 sú schválené na používanie v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska. Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze Astro Legal.


Sledujte až 20 psov naraz

Novinkou je tiež rožšírenie maximálneho možného počtu psov (obojkov) na sledovanie cez Alpha 100 - umožňuje sledovanie až 20 psov naraz, pričom každý GPS obojok posiela údaje o polohe každých 2,5, 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd.


Dotykový dispej

Farebný dotykový displej s podporou multidotykového ovládania (aj v rukaviciach). Ovládajte svoje GPS jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji. Uhlopriečka 3” (7,6 cm); rozlíšenie 240 x 400 bodov. 


Vodotesnost IPX7    

Sledovanie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.


ANT+    

Alpha 100 je štandardne vybavená ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako externý snímač teploty tempe™, prípadne ho môžete využiť ako ďialkové ovládanie akčných kamier VIRB Elite.


Vymeniteľná batéria

Napájanie je zabezpečené samostatným (nabíjateľným Lio-ion) akumulátorom (1ks súčasťou balenia), ktorý sa nabíja priamo v zariadení s výdržou až do 20 hodín (v závislosti od použitia). Kapacita až 2000 mAh (3,7V).


Kódovanie prenosu VHF

Každý obojok má vlastné kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte spoľahlivé informácie o polohe a pohybe vášho psa pri love, prechádzke či záchrannej akcii. Podľa potreby môžete toto kódovanie "zdielať napr. s ďalšími spoluúčastnikmi lovu a sledovať tak aj pohyb daľšich psov.


SK menu    

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. Prevádzkovanie zariadenia na území Slovenskej republiky je možné na základe podmienok určených v individuálnom povolení na používanie frekvencie. Na uvedenom odkaze nájdete podrobnosti k požiadavkám a postup na prevádzku tohto zariadenia.


Prepojenie s aplikáciou

Zariadenie jednoducho pripojíte k svojmu PC/MAC pomocou USB a môžte zdieľať svoje trasy prostredníctvom aplikácie BaseCamp, kde si môžte plánovať cesty, analyzovať a spravovať trasy a body, spravovať body záujmu POI a mnoho iného. Viac informácií o tejto bezplatnej aplikácii získate na uvedenom odkaze >>>BASECAMP<<< Podporuje použitie vlastných vytvorených máp Custom Maps.


3D kompas    

Zariadenie Alpha 100 je vybavené 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne.


TOPO mapy    

Zariadenie má predinštalovanú topografickú mapu SK TOPO v.4.


Pamäť - SD karta    

Alpha 100 je vybavená slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné.


Mapová navigácia    

Zariadenie je vybavené mapou Slovakia Topo a TOPO EURO. TOPO Euro je digitálna (vektorová) mapa s pokrytím 42 štátov Európy. Vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou. Nepodporuje však funkciu pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting). Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. Takže sa v neznámom teréne nestratíte. 

"Úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť, pokrytie Cyprusu neobsahuje cestnú sieť." © EEA, Copenhagen, 2007


GPS + Glonass

Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a GLONASS máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.


Dobrodružstvá s aplikáciou Adventures 

Aplikácia >>>Adventures<<< poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou.


Technické parametre

Rozmery a vlastnosti: 

Rozmery balenia, ŠxVxH: 

42.4 x 28.7 x 13.2cm

Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 

6,1 x 16,0 x 3,6 cm

Displej - veľkosť, ŠxV: 

3.8 x 6.3cm, 3"

Displej - rozlíšenie, ŠxV: 

200 x 400 bodov

Displej - uhlopriečka, "; cm: 

3" diagonal (7.6cm)

Displej - typ: 

transflektívny farebný TFT, dotykový

Fotoaparát: 

Nie

Fotografie: 

Nie

Hmotnosť balenia: 

2.4kg

Hmotnosť zariadenia: 

250g (s batériou)

Akumulátor - typ: 

nabíjateľná lithium - ion 2000mhA

Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 

20 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie

Vodotesnosť: 

Áno (IPX7)

Plávanie na hladine: 

Nie

Teplotný rozsah (- + °C): 

od - 15°C do + 70 °C

GPS prijímač: 

GPS + GLONASS

Anténa: 

INT./EXT.

Vysoko-citlivý prijímač: 

Áno

Podpora externej antény: 

Áno

Mapy a pamäť: 

Basemapa: 

Áno

Predinštalované mapy: 

TOPO EURO + SK TOPO

Možnosť dohrávania máp: 

Áno

Vstavaná pamäť: 

8 GB (predinštalovaná Topo EU)

Používanie pam. kariet: 

microSD

Waypointy/obľúbené/pozície: 

4000

product_web: 

0

Cesty: 

200

Funkcie a výbava: 

Track log

Track log / záznam a správa trás: 

10.000 bodov/200 trás

Správa trás/ciest: 

Áno

Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): 

Áno

Snímač srdcovej frekvencie: 

áno (voliteľný)

Snímač rýchlosti/kadencie: 

Áno, voliteľný

Garmin Connect™ kompatibilita: 

Áno

Hlasová navigácia: 

Nie

Zobrazenie DMT (digitálny model terénu): 

Áno

Automatický prepočet trasy (autorouting): 

Áno

Nastavenie výpočtu trasy: 

Áno

Možnosť doplniť body záujmu POI: 

Áno

Prehliadač obrázkov: 

Nie

Dotyková obrazovka: 

Áno

Qwerty alebo ABC klávesnica: 

Nie

Electronický kompas 3D: 

Áno

Barometrický výškomer: 

Áno

Automobil (užívateľský profil): 

Áno

Geocaching (užívateľský profil): 

Áno

Recreational (turistický užívateľský pro: 

Áno

Marine (námorný užívateľský profil): 

Nie

Outdoor GPS hry: 

Nie

Hry a zábava: 

Nie

Lov/ryby kalendár: 

Áno

Slnko a Mesiac informácie: 

Áno

Tabuľky príliv/odliv: 

Áno

Výpočet plochy: 

Áno

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!