Ďalekohľad BinoX-THD 4.5-18x s termovíziou

4,899.00 € s DPH

TIBNBXH384A

ATN

Pridať do obľúbených

Ďalekohľad BinoX-THD 4.5-18x s termovíziou

Je spojenie ďalekohľadu a termovízie pre Vás drahé? Prinášame práve pre Vás ďalekohľad BinoX HD s termovíziou, ktorý disponuje parametrami klasických ďalekohľadov so vstavanou technológiou termovízie a to všetko za prijateľnú cenu. Ďalekohľad je prepracovaný do detailu, má ergonomický a športový tvar. 50 mm šošovka z germánia zaručuje, že cez termálny ďalekohľad BinoX je radosť sa pozerať.


BinoX-THD má jadro Obsidian "T" a prichádza vo verzii 384x288 a 640x480 , ktoré poskytujú ostrý a jasný obraz. Jadro Obsidian "T" zhromažďuje informácie o vašom prostredí. Video a fotografie môžete zachytiť priamo na microSD kartu alebo ich môžete preniesť do svojho mobilného zariadenia pomocou vstavanej funkcie WiFi. Termálny ďalekohľad BinoX prichádza s viacerými funkciami, ktoré oceníte, a čoskoro nebudete chápať, ako ste bez nich mohli fungovať.


Výhody:

  • Nahrávanie videa vo formáte HD
  • Wifi
  • E-kompas
  • 3D gyroskop
  • Plynulý zoom
  • Užívateľské rozhranie OBSIDIAN
  • Geotagging

Nahrávanie videa

Umožňuje zachytiť dobrodružstvá a nezabudnuteľné okamihy v úžasnej Full HD kvalite v rozlíšení 1920x1080p. Už nepremeškáte žiadnu príležitosť, ani životný okamih.

Záznam videa a zachytené fotografie môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.


WiFi 

Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí pozorovateľ v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky.


Plynulé zväčšovanie

Na rozdiel od tradičnej optiky, plynulo jemné zväčšovanie Vám pomôže vidieť z blízka všetko, na čo sa práve pozeráte. Jednoducho zostaňte kde ste a priblížte si obraz iba stlačením tlačidla.


E-kompas

E-kompas, sklon a uhly vychýlenia, vzdialenosť k cieľovému bodu balistickej korekcie a Zoom sú len niektoré z informácií, ktoré je možné zobraziť na obrazovke.


Termovízia

Čo ste žiadali je konečne tu - termovízia v kombinácii s inteligentnými funkciami HD optiky. Spojili sme to najlepšie z oboch svetov - termovíziu budúcej generácie a jadro Obsidian.

Odhaľte svoju korisť za pomoci využitia výkonnej termovízie. Zaznamenajte všetko s využitím stlačenia jediného tlačidla a zdieľajte so svojimi priateľmi a rodinou.


 

Očný reliéf 10 - 30 mm
Detekčná vzdialenosť 1370 m
Rozpoznávacia vzdialenosť550 m
Identifikačná vzdialenosť330 m

Kontaktujte nás

E-Shop: +421 907 467 118, Predajňa: +421 917 964 555

 

Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% na prvý nákup!