Prefinancujte svoje nákupy u nás s 0% navýšením. Využite ponuku spoločnosti QUATRO a do 6 mesiacov nepreplaťte ani EURO.viac info.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x
Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x

Termovízia ATN MARS-HD 384 9-36x

5 349.00 €
Výrobca: ATN
Kód produktu: TIWSTH389A


Termovízia ATN MARS-HD 384 s rozlíšením 9-36x

Technologicky najvyspelejší rad termovízie na trhu! Úplne nové termálne jadro Obsidian "T" II bije v srdci týchto jedinečných systémov. Väčší výkon, viac funkcií, menšie balenie a nižšie náklady umožnili spoločnosti ATN vykonať najväčšiu inováciu termovízií uvedenej produktovej rady.


Séria MARS-HD umožňuje uloženie záznamu videa a fotografií priamo na kartu SD. Vďaka funkcii RAV (video aktivované spätným nárazom) už nikdy nezabudnete zaznamenať dokonalú snímku či video. Vstavaný diaľkomer Vám za pomoci iba dvoch klikov umožní rýchle zamierenie na cieľ. Stačí iba raz zamieriť a uhol náklonu sa automaticky upraví. Hladký zoom, vstavaná funkcia Wi-Fi, Bluetooth, 3D Gyroskop, 3D Akcelerometer a 3D Magnetometer sú len niektoré z funkcií a snímačov vstavaných do týchto neuveriteľných systémov.


Výhody:

 • Nahrávanie videa vo formáte HD
 • WiFi
 • Jemný zoom
 • E-kompas
 • Diaľkomer
 • Balistická kalkulačká
 • Užívateľské rozhranie Obsidian
 • Bluetooth
 • 3D gyroskop
 • Funkcia RAV
 • Termálny senzor 384x288

Jadro ATN Obsidian

Jadro ATN Obsidian je technológia, ktorá je zapracovaná v našej SMART HD optiky. Založená je na najpokročilejšom spracovaní digitálneho obrazu, množstva obrazových snímačov, intuitívnom užívateľskom rozhraní a celým radom okolitých senzorov. Práve tieto funkcie a vlastnosti sú vštepené do línie systémov HD optiky. 

Procesor:

Vysoko výkonný ARM procesor s 2-jadrovou architektúrou a nízko energetickou 32nm CMOS technológiou.

Obrazový senzor (S): 

Obsidian jadro schopné riadiť rôzne CMOS a mikrobolometrické snímače, vrátane FULL  HD senzora s rozlíšením 1920x1080, plne optimalizované pre zhoršené svetelné podmienky.

Displej: 

HD displej s rozlíšením 4,2 miliónmi farieb a 256 stupňami šedej.

Snímače okolitého prostredia: 

Nízko záťažový operačný subsystém poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Tento subsystém pracuje nezávisle na hlavnom procesorom a zahŕňa:

 • 3D Akcelerometer
 • 3D Magnetometer
 • 3D Gyroskop
 • Barometrický senzor
 • Mikro riadiaci obvod

Firmware: 

Ak hardvér je srdcom každého Obsidian jadra, potom Softvér je jeho jediným. Náš tím softvérových inžinierov neustále pracuje na raste a zlepšení schopností a funkcií každého zariadenia. Schopnosť zásadným spôsobom zlepšiť a pridať schopnosti a funkcie našich zariadeniam jednoduchou aktualizáciou firmware výrazne zmenil spôsob myslenia a riadenia ATN.

GPS: 

Umožňuje prístup k zemepisným súradniciam, ako napr. identifikácia a umiestnenie zariadenia, nadmorskú výšku a rýchlosť pohybu. 


Nahrávanie videa

Umožňuje zachytiť dobrodružstvá a nezabudnuteľné okamihy v úžasnej Full HD kvalite.  Už nepremeškáte žiadnu príležitosť, ani životný okamih.

Záznam videa a zachytené fotografie môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.


WiFi

Chcete naučiť Vaše dieťa strieľať? Čo presne vidí, na aký cieľ mieri a na čo strieľa? Alebo chcete zdieľať to, čo vidíte cez ďalekohľad s osobou vedľa vás?

Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí strelec v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky.


Plynulé zväčšovanie

Na rozdiel od tradičnej optiky, plynulo jemné zväčšovanie Vám pomôže vidieť z blízka všetko, na čo sa práve pozeráte. Jednoducho zostaňte kde ste a priblížte si obraz iba stlačením tlačidla.


E-kompas

E-kompas, sklon a uhly vychýlenia, vzdialenosť k cieľovému bodu balistickej korekcie a Zoom sú len niektoré z informácií, ktoré je možné zobraziť na obrazovke. Poskytne Vám informáciu, aký smer musíte dosiahnuť, takže sa môžete pohnúť trochu bližšie a získať tak lepšiu streleckú pozíciu. 


Termovízia

Čo ste žiadali je konečne tu - termovízia v kombinácii s inteligentnými funkciami HD optiky. Spojili sme to najlepšie z oboch svetov - termovíziu budúcej generácie a jadro Obsidian.

Odhaľte svoju korisť za pomoci využitia výkonnej termovízie. Zaznamenajte všetko s využitím stlačenia jediného tlačidla a zdieľajte so svojimi priateľmi a rodinou.


Balistická kalkulačka

Balistické kalkulačky ešte nikdy neboli tak jednoduché. Žiadne ďalšie grafy, komplexné optické mriežky a kalkulačky, na vypočítanie presnej streľby na dlhú vzdialenosť. ATN Obsidian balistická kalkulačka urobí všetko za Vás. Zamierte pomocou inteligentného merača vzdialenosti, zadajte rýchlosť a smer vetra a jadro Obsidian sa postará o všetko ostatné.

Sila a smer vetra sú najdôležitejšími údajmi, predovšetkým pri miernom a silnom vetre. Pri streľbe na vzdialenosti nad 275 metrov odporúčame zistiť si údaje o vetre a zadať informácie do zariadenia.

Balistická kalkulačka ATN Obsidian Vás zavedie do budúcnosti už dnes!


Diaľkomer

S patentovaným inteligentným diaľkomerom bude váš život jednoduchší. Stačia iba dva kliky a jednoduchým posunutím puškohľadu budete môcť zamieriť a zmerať vzdialenosť k svojmu cieľu.

Jeden pohyb zameriavacím krížom automaticky upraví bod nárazu. Žiadne ďalšie hádanie, grafy alebo zložité výpočty.

Vďaka diaľkomeru Smart Range Finder môžete rýchlo odhadnúť vzdialenosť k cieľu. Stačí, ak poznáte približnú veľkosť cieľa.


HD rozlíšenie

Vôbec po prvýkrát rozlíšenie pre digitálne puškohľady alebo monokuláre môže konkurovať tradičným analógovým puškohľadom určeným na deň. ATN X-Sight II a X-Spotter disponujú HD objektívom, senzormi HD spolu s HD displejom v plnom rozlíšení. 


Recoil Activated Video (RAV)

S funkciou RAV nikdy nezmeškáte svoj jedinečný okamih.

Režim Recoil Activated Video (patent v podaní) vám ponúka jedinečnú možnosť nahrávania videí pomocou optiky. Tento režim umožňuje záznam videí pred a po výstrele.

Využijete ho vtedy, keď je zásah do cieľa dôležitejší ako mať na pamäti zapnutie nahrávania videa. Jednoducho nastavte režim RAV na ZAPNUTÝ a pri stlačení spúšte (režim RAV je aktivovaný od spätného rázu vašej zbrane) vaša optika zaznamená video pár sekúnd pred výstrelom a pár sekúnd po výstrele.

Jednoduchý, ľahko použiteľný, a pravdepodobne najúčinnejší nástroj na zachytenie rozhodujúceho výstrel počas lovu.

Technické parametre
Zväčšenie 9-36x
Očný reliéf (vzdialenosť puškohľadu od oka) 65 mm
Doplnkové informácie vodeodolnosť, mikrofón, podpora mikro SD kariet do veľkosti 64GB, mikro USB, mikro HDMI, WiFi, Bluetooth, GPS, 3D gyroskop, 3D magnetometer, diaľkomer, balistická kalkulačka, funkcia RAV, e-kompas, jemný zoom
Identifikačná vzdialenosť 548 m
Montáž rýchloupínacia montáž Picatinny
Ohnisková vzdialenosť objektívu 100 mm
Pozorovací uhol 3x2.4
Rozlíšenie videa 1280x960 na 30 fps
Rozpoznávacia vzdialenosť 1000 m
Senzor 384x288
Vstavaná pamäť 4 GB
Zámerný kríž mnohopočetné vzory, farebné nastavenia
Detekčná vzdialenosť 2286 m
Display HD displej
Napájanie 4 ks AA batérií
Životnosť batérie 8 hodín
Užívateľské rozhranie ATN Obsidian "T" II
Rozmery
Dĺžka 271 mm
Šírka 88 mm
Výška 101 mm
Hmotnosť 1240 g
Obchodné parametre
Záruka 3 roky
Logistické parametre
Obsah balenia krytky, puzdro
© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.