Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón
Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón

Termovízia SeeK thermal Compact XR pre smartfón

319.00 €
* Operačný systém smartfónu:
Výrobca: SeeK thermal
Kód produktu: LT-EAA / UT-EAA


Dostupné možnosti

Termovízia s vysokým rozsahom merania pre smartfón


CompactXR je najmenšou termovíziou na svete.
Vďaka kompaktnému tvaru ju môžete vložiť do vrecka, pripojiť a pohodlne pozorovať. Model CompactXR poskytuje výborný teplotný obraz vďaka výnimočnému senzoru s rozlíšením 206x156 pixlov s rovnakou technológiou akú používa profesionálne vojsko.  Úzke 20-stupňové zorné pole umožňuje zaznamenať teplo na vzdialenosť 300 metrov pri teplote od -40°C do +330°C.


Bezplatná aplikácia
Z GooglePlay a iTunesAppStore vám umožní merať teplotný rozdiel len niekoľko stupňov, testovať a merať špecifické rozsahy teplôt a porovnávať a konfrontovať obrazy s teplotami vedľa seba. Termovízia CompactXR využíva rovnaké funkcie ako váš smartfón, vďaka čomu môžete jednoduchšie fotografovať, nahrávať videá, porovnávať, zdieľať a posielať záznamy. Okrem toho si termovízia CompactXR nevyžaduje dobíjanie a využíva len minimum energie z vášho smartfónu.


Malá termovízia. Veľký krok vpred.
Obklopuje nás neviditeľný svet energie. Tvorí súčasť všetkého, čoho sa dotýkame, čo vidíme a cítime. Neviditeľný svet - predovšetkým úrovne infračervenej energie, ktoré naše oko nedokáže zachytiť - poskytuje mimoriadne užitočné informácie pre riešenie každodenných problémov. Na základe viac ako 35-ročných inovácií WilliamParrish a TimFitzgibbons - spoluzakladatelia značky Seek - vedeli, že zmena smartfónu na vysokovýkonnú termovíziu je prevratným riešením, ktoré dokáže zmeniť život.


SeeK - nové možnosti
Meraním veľmi malých teplotných rozdielov sa neviditeľná spotreba energie vďaka termovízii zmení na jasné, viditeľné obrazy, ktoré ľudské oko nedokáže vždy zachytiť.  Energiu, ktorú vnímame neovplyvňuje viditeľné svetlo, a preto infračervené termovízie možno používať počas dňa aj v noci, a to aj na dlhé vzdialenosti.


Lov a aktivity v teréne
Vonkajšie prostredie priamo ovplyvňujú svetelné podmienky a počasie.  Pomocou termovízie môžete prehľadávať terén aj v úplnej tme, presne sledovať objekty v hmle alebo v hustom poraste a vyhľadať objekty po súmraku. 

  • presné monitorovanie terénu,
  • sledovanie koristi,
  • vyhľadávanie objektov po súmraku,
  • bezpečnosť aj v zlej viditeľnosti.

Bezpečnosť a istota
Dávajte pozor na všetko, aj na to, čo vaše oči nevidia. Vizuálne hodnotenie pomocou termovízií SeekThermal vám prináša jedinečné výhody, predovšetkým v noci a na veľké vzdialenosti. Teplotný obraz zobrazí zvýšenie teploty, ktoré signalizuje objekty vydávajúce energiu (alebo teplo). Takto dokážete jednoduchšie spozorovať a zachytiť zdroje, ktoré vydávajú teplo v noci, kedy osvetlenie pritiahne nechcenú pozornosť:

  • činnosť orgánov v trestnom konaní,
  • bezpečnosť v noci,
  • vyhľadávanie a záchrana osôb,
  • monitorovanie pozemkov a ochrana štátnych hraníc,
  • verejná bezpečnosť a taktická podpora,
  • ochrana podnikov, verejných budov, závodov, skladov, vládnych budov alebo obytných domov.

Kompatibilita s mobilnými telefónmi:
http://www.thermal.com/supported

Technické parametre
Zorné pole 20°
Frekvencia snímania <9 Hz FastFrame
Materiál objektívu chalkogenid
Mikrobolometer Oxid Vanádu
Nárast pixelov 12 mikrónov
Ohnisko nastaviteľné
Pamäťové médiá úložisko mobilného telefónu
Spektrálny rozsah 7,5-14 mikrometrov
Teplotný rozsah -40 °C do 330 °C
Teplotný snímač 206 x 156
Detekčná vzdialenosť 550 m
Napájanie bez batérie - napojenie na batériu mobilného telefónu
Jednotky merania teploty °F alebo °C
Palety farieb 9 možností
Užívateľské rozhranie voľne dostupná aplikácia SEEK Thermal
Rozmery
Šírka 2,5 cm
Výška 4,5 cm
Hĺbka 2,5 cm
Hmotnosť 17 g
Logistické parametre
Krajina pôvodu California - USA
© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.