Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR Termovízia SeeK Thermal RevealXR
Termovízia SeeK Thermal RevealXR

Termovízia SeeK Thermal RevealXR

499.00 €
* Farba:
Výrobca: SeeK thermal
Kód produktu: RT-EBA / RT-ECA


Dostupné možnosti

Termovízna kamera s dosahom až 275 m a širokým 20-stupňovým zorným poľom.


SeeK s potešením predstavuje svoj najnovší rad odolných all-in-one zariadení - RevealXR.


RevealXR sa môže pochváliť presným teplotným snímačom pre infračervenú detekciu so zobrazením na 206x156 px displeji a silným 300-Lumenovým LED svietidlom pre získanie viditeľného svetla v prípade potreby overenia situácie v okolí. Termovízia RevealXR je použiteľná rovnako vo dne i v noci. Jej intuitívne rozhranie a jednoručné ovládacie tlačidlo je ideálne pre bezpečné používanie a lov v tmavých podmienkach. RevealXR má fixné ohnisko a dosah až 275 m.


Pevný a robustný Seek RevealXR kombinuje výkonnú tepelnú detekciu s 206x156 senzorom, dobíjacie batérie s výdržou viac ako 10 hodín, a veľký farebný displej v jednom odolnom zariadení.


Máte na výber z dvoch farebných alternatív:

 • kamufláž - True Timber® Kanati Camouflage 
 • čierna - Pure Black

SeeK Thermal RevealXR ponúka galériu 7 farebných paliet. MicroSD karta vám umožní zachytiť, ukladať a prenášať fotografie pomocou USB kábla.


Lov a aktivity v teréne
Vonkajšie prostredie priamo ovplyvňujú svetelné podmienky a počasie.  Pomocou termovízie môžete prehľadávať terén aj v úplnej tme, presne sledovať objekty v hmle alebo v hustom poraste a vyhľadať objekty po súmraku. 

 • presné monitorovanie terénu,
 • sledovanie koristi,
 • vyhľadávanie objektov po súmraku,
 • bezpečnosť aj v zlej viditeľnosti.

Bezpečnosť a istota
Dávajte pozor na všetko, aj na to, čo vaše oči nevidia. Vizuálne hodnotenie pomocou termovízií SeekThermal vám prináša jedinečné výhody, predovšetkým v noci a na veľké vzdialenosti. Teplotný obraz zobrazí zvýšenie teploty, ktoré signalizuje objekty vydávajúce energiu (alebo teplo). Takto dokážete jednoduchšie spozorovať a zachytiť zdroje, ktoré vydávajú teplo v noci, kedy osvetlenie pritiahne nechcenú pozornosť:

 • činnosť orgánov v trestnom konaní,
 • bezpečnosť v noci,
 • vyhľadávanie a záchrana osôb,
 • monitorovanie pozemkov a ochrana štátnych hraníc,
 • verejná bezpečnosť a taktická podpora,
 • ochrana podnikov, verejných budov, závodov, skladov, vládnych budov alebo obytných domov.

Pevný a praktický nástroj pre staviteľov
Termovízia slúži na odhalenie tepelných strát z domov, komerčných a priemyselných stavieb. V rámci kontroly pomocou termovízie zistíte tepelné straty spôsobené únikom vzduchu, neúčinných systémov alebo nekvalitnej konštrukcie. Termovízia pri identifikácii týchto problémov vyhľadá teplé a studené miesta.

Termovízie SeekThermalCompact a Reveal umožňujú výstavbu a presnú a rýchlu kontrolu budov, bez potreby lezenia do podkrovia a malých priestorov alebo bez potreby prípravy otvorov do stien na vyhľadanie únikov vzduchu, tepelných bypassov a izolačných škár.V pevnom odolnom kryte sa nachádza výkonný snímač s rozlíšením 206x156 pixlov, dobíjateľná batéria s prevádzkou viac ako 10 hodín a veľký farebný displej.Najmodernejšia technológia infračervených lúčov vám umožní pozorovanie teplotných obrazov aj v neosvetlenej miestnosti alebo malom priestore.Výkonná LED dióda modelu Reveal s výkonom 300 lm vám v prípade potreby zaručí presné pozorovanie.Môžete sa spoľahnúť na pevný pogumovaný kryt a intuitívne ovládanie. Termovízia je pripravená na použitie kdekoľvek.


NA STIAHNUTIE

K DISPOZÍCII JE NOVÝ SOFTVÉR! STIAHNITE SI HO ZADARMO PRE SVOJ REVEAL!

Technické parametre
Zorné pole 20°
Frekvencia snímania < 9 Hz
Materiál objektívu Chalcogenide
Mikrobolometer Oxid Vanádu
Nárast pixelov 12 mikrónov
Ohnisko fixné
Pamäťové médiá MicroSD karta je súčasťou balenia
Rozlíšenie fotografie 206x156
Spektrálny rozsah 7,5 - 14 mikrometrov
Teplotný rozsah -40°C až 330°C
Detekčná vzdialenosť 275 m
Napájanie nabíjateľná batéria s nepretržitou dobou prevádzky viac ako 10 hod. - nabíjanie pomovou nabíjačky s microUSB koncovkou
Svietidlo LED 300 Lumenov
Jednotky merania teploty °F a °C
Palety farieb 7 možností
© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.