Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
c
Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU
Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU

Fotopasca MINOX DTC 450 - ultra tenká SK a CZ MENU

159.00 €
Výrobca: Minox
Kód produktu: DTC450


Fotopasca MINOX DTC 450 SLIM

Je ideálnym pomocníkom v poľovných revíroch, ale i strážcom súkromného majetku a osobnej bezpečnosti.


Nenápadná a výkonná

Extrémne tenký jemne zakrivený tvar fotopasce MINOX DTC 450 umožňuje jej pohodlnú montáž na takmer každý strom. Vďaka špeciálnemu farebnému kamuflážovému prevedeniu dokonale splynie s prostredím a stáva sa takmer neviditeľnou. Tieto vlastnosti z nej robia najvhodnejšiu fotopascu pre skryté sledovanie divej zveri a súkromného majetku.


Kvalitné fotografie a HD videá aj v noci

So svojím vysokým rozlíšením 12 megapixelov produkuje fotopasca MINOX DTC 450 vynikajúcu kvalitu obrazu s ostrými detailmi, vysoký kontrast a prirodzené podanie farieb. Videozáznamy sú v HD rozlíšení v dĺžke 10 až 60 sekúnd. Výkonný infračervený blesk s dosahom až 15 metrov vytvára kvalitný obraz aj za tmy alebo za šera.


Neviditeľný blesk a tichá spúšť

Blesk je neviditeľný pre zvieratá i ľudí vďaka špeciálnemu čiernemu filtru. Novo navrhnutý systém uzávierky zaisťuje úplne tichú spúšť. Vďaka oneskoreniu uzávierky menej ako 1 sekunda je životnosť batérií viac ako 6 mesiacov.


Intuitívne ovládanie a menu v slovenskom jazyku

Integrovaný farebný 2" predný displej umožňuje pohodlné a jednoduché nastavenie. Fotopasca disponuje jednoduchým, intuitívne ovládateľným viacjazyčným menu vrátane českého jazyka. Všetky dáta sa ukladajú na SD kartu a môžu byť zobrazené priamo na displeji fotopasce alebo prenášané cez USB port.


Obsah balenia

MINOX DTC 450 SLIM je dodávaná s 2 montážnymi popruhmi a USB káblom.


Prináša prírodu do vášho domova

Fotopasce sa využívajú na monitorovanie, nahrávanie a výskum voľne žijúcich živočíchov, a stali sa nepostrádateľnými nástrojmi pre pozorovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Spoločnosť MINOX nastavuje míľniky vo vývoji inovatívnych, užívateľsky prívetivých a spoľahlivých fotopascí pre použitie v rôznych situáciách. Ak chcete nechať fotopascu viac dní, alebo týždňov vo voľnej prírode, dobre koncipovaná a presne postavená technológia je nutnosťou. Je to presne to know-how, ktoré MINOX vkladá do svojich robustných a proti poveternostným vplyvom odolných fotopascí, spĺňajúcich najvyššie nároky.


Technické parametre

 • extrémne plochá - iba 2,7 cm
 • špeciálny MINOCTAR objektív
 • nastaviteľné rozlíšenie: 12, 6, 3, 0.9 megapixelov
 • rýchla spúšť (<1 sekunda)
 • až 9 snímok alebo krátkych videí až do 60 sekúnd
 • HD video
 • viacjazyčné menu (CZ, SK, EN, ...)
 • port USB
 • použiteľná s pamäťovou kartou až na 32 GB SDHC
 • neviditeľný IR-blesk s dosahom 15 m
 • životnosť batérie až 6 mesiacov
 • pohodlný 2" farebný displej
 • zobrazenie dátumu, času, teploty a fázy mesiaca
 • dodáva sa s 2 upevňovacími popruhmi, USB kábel
 • robustné a proti poveternostným vplyvom odolné polykarbonátové telo
 • k dispozícii v kamufláži
 • chránené heslom
 • možnosť zabezpečenia visiacim zámkom
Technické parametre
Anténa nie
Blesk infračervený, neviditeľný pre zver i ľudí
Dosah blesku 18 m
Fotografie - farebnosť farebné - deň / čiernobiele - noc
Heslo áno
Menu viacjazyčné (SK, CZ, EN, ...)
Pamäťové médiá kompatibilné s SD/SDHC pamäťovou kartou do 32 GB
Rozlíšenie fotografie nastaviteľné: 12 / 6 / 3 / 0.9 MP
Rozlíšenie videa 720 p
Vstupy USB port
Video 10 - 60 sekúnd
Senzor fotopasce 3 MP
Display 2" farebný
Napájanie 8 x AA batéria
Rozmery
Šírka 110 mm
Výška 210 mm
Hĺbka 27 mm
Hmotnosť 320 g
© 2011-2019 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.