Fotopasce
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
mena CZK EUR
Váš košík je prázdny!

Fotopasce

Fotopasce

MINOX priniesol na Slovenský trh kvalitné nemecké fotopasce, ktoré sa stali obľúbenými najmä vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a precíznemu spracovaniu. Škála ich využitia je naozaj pestrá, od fotenia a monitorovania lesnej zveri až po ochranu majetku či nehnuteľností. Fotopascu môžete umiestniť v exteriéri aj interiéri, nechať ju tam niekoľko týždňov a odfotí Vám všetko čo sa okolo nej mihne. Ak chcete fotopascu, na ktorú sa môžete dlhodobo spoľahnúť, tak ste na správnej adrese.


Ako si vybrať tú správnu fotopascu?

  • Pri výbere je potrebné zvážiť na aké účely budete fotopascu používať, či chcete využívať možnosť odosielania fotografií a videí z fotopasce na e-mail alebo telefón (MMS). 
  • Ak si fotopascu zaobstarávate za účelom stráženia nehnuteľnosti alebo majetku, odbporúčame fotopascu s GPRS / GSM, ktorá má funkciu odosielania fotografií.
  • Ak fotky nepotrebujete hneď v danom momente, keď ich fotopasca odfotí, postačí Vám jej lacnejší variant, ktorý fotografie alebo videá uloží na SD kartu.
  • Na umiestnenie v prírode, napr. na strome, sú vhodné kamuflážové prevedenia fotopascí, ktoré sú maximálne nenápadné, takže je veľmi malá pravdepodobnosť, že si ju zver alebo okoloidúci ľudia všimnú.
  • Väčšina fotopascí MINOX má zabudovaný výkonný infračervený blesk, neviditeľný pre zver i ľudské oko. Ak pre Vás nie je dôležité kritérium viditeľnosti blesku, MINOX pripravil novú najlacnejšiu variantu - model DTC300.
  • Nastavovanie fotopásc je nenáročné. Prispieva k tomu aj SK a CZ menu.
  • Popri vyššie uvedených hlavných kritériách, zvážte ostatné technické parametre, ako je rozlíšenie snímkov, rozmery fotopasce a ďalšie pre Vás podstatné vlastnosti uvedené v popise jednotlivých fotopásc. 

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
© 2011-2017 Rapier s.r.o. | webmaster
Prevádzkovateľ internetového obchodu www.huntingland.sk je spoločnosť RAPIER s.r.o.